Koliko je ljudi zapad ubio u Srbiji?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Beograd je oprostio NATO, jer je od bombardovanja do danas potpisano niz sporazuma o saradnji. Ostaje još samo punopravno članstvo.
Nije to Beograd potpisivao Perperiuse, niti praštao.

To su u njegovo ime i bez njegove saglasnosti radili privilegovani zavičajni klanovi koji ne ispuštaju poluge moći već osam decenija.

Pravi Beograd sa tim nema nikakve veze.
 
Nemoj da previdiš to da su ti isti hrvati i SS handžarovci do 1944. ubijali Srbe po Bosni a onda u partizanskim uniformama došli da ubijaju Srbe po Srbiji.

Tako da dolazimo do suštine da su isti oni koji su satirali Srbe pod nacističkim patronatom posle završetka DSR nastavili isto da rade pod Borozovim.

Stvarno si preterao u svojoj mržnji i nipodaštavanju Srba i Srbije.

Danima već širiš ovuda besmislice i laži koje pas s maslom ne bi pokusao i to nesmetano radiš jer ti se očigledno može ali ovako nešto izjaviti ne može niko bez ozbiljne dijagnoze.

Idi , leči se , možda postoji neki lek i stručnjak i za tebe , privatno naravno jer je greota arčiti lovu poreskih obveznika na takve bolesti .

Posle toga ne bi bilo loše da pročitaš nešto ukoliko budeš imao sposobnost iole razumevanja pročitanog o zverstvima koje su handžar divizije činile nad decom, starima , nemoćnima i svim ljudima samo zato što su srpske nacionalnosti :)

Njihovih zverstava su se postideli i sami nacisti i ustaše.
 
Stvarno si preterao u svojoj mržnji i nipodaštavanju Srba i Srbije.

Danima već širiš ovuda besmislice i laži koje pas s maslom ne bi pokusao i to nesmetano radiš jer ti se očigledno može ali ovako nešto izjaviti ne može niko bez ozbiljne dijagnoze.

Idi , leči se , možda postoji neki lek i stručnjak i za tebe , privatno naravno jer je greota arčiti lovu poreskih obveznika na takve bolesti .

Posle toga ne bi bilo loše da pročitaš nešto ukoliko budeš imao sposobnost iole razumevanja pročitanog o zverstvima koje su handžar divizije činile nad decom, starima , nemoćnima i svim ljudima samo zato što su srpske nacionalnosti :)

Činjenica je da su Titosloveni dozvolili ogromnom broju tih koljača da samo promene uniforme pri kraju rata, i tako ih praktično amnestirali za počinjene zločine. U isto vreme, Srbiju i Beograd urnišu do koske uz pomoć istih tih koljača protiv kojih su se navodno borili.
 
Stvarno si preterao u svojoj mržnji i nipodaštavanju Srba i Srbije.

Danima već širiš ovuda besmislice i laži koje pas s maslom ne bi pokusao i to nesmetano radiš jer ti se očigledno može ali ovako nešto izjaviti ne može niko bez ozbiljne dijagnoze.

Idi , leči se , možda postoji neki lek i stručnjak i za tebe , privatno naravno jer je greota arčiti lovu poreskih obveznika na takve bolesti .

Posle toga ne bi bilo loše da pročitaš nešto ukoliko budeš imao sposobnost iole razumevanja pročitanog o zverstvima koje su handžar divizije činile nad decom, starima , nemoćnima i svim ljudima samo zato što su srpske nacionalnosti :)

Njihovih zverstava su se postideli i sami nacisti i ustaše.
Sem niza vulgarnih kvalifikacija ti bolju argumentaciju nikada nisi ni imala pa me ovaj izliv neartikulisanog besa nimalo ne iznenađuje.

Upravo na ovom forumu sam u više navrata naveo relevantne izvore koji su mu pomogli da formiram mišljenje koje imam.

Ti sa druge strane nisi iznela niti jedan jedini kontraargument za moje tvrdnje tako da mi ostaje samo da zaključim kako si dobila nezadrživu potrebu da me izvređaš iz čiste frustracije.
 
Činjenica je da su Titosloveni dozvolili ogromnom broju tih koljača da samo promene uniforme pri kraju rata, i tako ih praktično amnestirali za počinjene zločine. U isto vreme, Srbiju i Beograd urnišu do koske uz pomoć istih tih koljača protiv kojih su se navodno borili.
beograd i srbiju urnise bivsa udba sastavljena od hrvata i montenigera a maskirana kao jugoslovenska duboka drzava u srbiji, i tako vec decenijama. poceli su otprilike u vreme raspada sfrj glumeci nekakvu gradjansku opoziciju u srbiji stambolicevskog tipa da bi danas uglavnom bili demokrate i liberali.
 
Sem niza vulgatnih kvalifikacija ti bolju argumentaciju nikada nisi ni imala pa me ovaj izliv neartikulisanog besa nimalo ne iznenađuje.

Upravo na ovom forumu sam u više navrata naveo relevantne izvore koji su mu pomogli da formiram mišljenje koje imam.

Ti sa druge strane nisi iznela niti jedan jedini kontraargument za moje tvrdnje tako da mi ostaje samo da zaključim kako si dobila nezadrživu potrebu da me izvređaš iz čiste frustracije.

"Relevantni izvori " poput imigrantskog plaćenika Miloslava i kompanije polupismene klinčurije oko njega , prestaju to da budu čim se vidi autor istih i njegova biografija.

Ti vređaš sve žrtve srpskog naroda koje su nemerljive ovakvim ispadima koji su ti svojstveni , a za koga to radiš ni najmanje me ne interesuje jer normalan čovek bi se bar postideo posle ovakvog verbalnog proliva.
 
Kako bih ti objasnio, to je klasično gledište srpskog otpada, odnosno svođenje stvari na jednu dimenziju. Primer je Kosovski boj. Prvo, to ni po ondašnjim merilima nije bio poraz, jer turska vojska nije nastavila napredovanje kroz Srbiju, a prvi i poslednji put je izgubila sultana u jednoj bici. I sad, ono što mi tu slavimo, kao i kod ostalih pomenutih događaja, jeste herojstvo koje smo pokazali, a oni koji nam spočitavaju poraze nalaze se u manjku sopstvenog herojstva, pa bi da nas takvim razmišljanjem izravnaju sa sobom.
u pravu si 100% ali, tako na to gleda vecina srba.
kapiras dijagnozu?
umesto da slavimo zauzimanje npr budimpeste ( :per::per: ) mi slavimo kako smo bili hrabri u borbi a posle nase zene isle na grupno silovanje(ovo boldovano stavi gde hoces, vecina junackih ratova se tako zavrsavao u poslednjih koliko vekova?? :think:
 
"Relevantni izvori " poput imigrantskog plaćenika Miloslava i kompanije polupismene klinčurije oko njega , prestaju to da budu čim se vidi autor istih i njegova biografija.

Ovo su pa tek gluposti a izrekla si ih jer niti pratiš diskusiju koja se vodi mesecima niti razumeš o čemu se ovde razgovara ali imaš neki lični motiv da se suprotstaviš.

I to na veoma infantilan način.

Ti vređaš sve žrtve srpskog naroda koje su nemerljive ovakvim ispadima koji su ti svojstveni , a za koga to radiš ni najmanje me ne interesuje jer normalan čovek bi se bar postideo posle ovakvog verbalnog proliva.

Žrtve srpskog naroda su sticajem okolnosti i moji rođaci a uveren sam da bi bili jako poniženi kada bi saznali da deca njihovih dželata vladaju Srbijom.
 
u pravu si 100% ali, tako na to gleda vecina srba.
kapiras dijagnozu?
umesto da slavimo zauzimanje npr budimpeste ( :per::per: ) mi slavimo kako smo bili hrabri u borbi a posle nase zene isle na grupno silovanje(ovo boldovano stavi gde hoces, vecina junackih ratova se tako zavrsavao u poslednjih koliko vekova?? :think:

Niko nije išao na grupno silovanje, to su opet iskrivljene predstave srpskog otpada. Ratovi se gube i dobijaju, a to znaju oni koji ratuju, drugima se tako nešto ne može objasniti.
 
Istina je samo da si ti vazelinac koji trčkara po dozu " svog" mišljenja kod ona dva bolesnika na seljačkoj temi.

tačka.

Istina boli, ali tebi to ne bi trebalo da predstavlja problem, kao ni bilo kome sa đonom umesto obraza :kafa: Ništa ti nisi drugačija od bilo kog drugog srpskog otpada koji je prodavao veru za večeru, razlika je samo u tome šta ti je za večeru servirano.
 
zapad je sotonistički mordor koji je uspio uvjeriti svijet da vrag ne postoji a da je vjera zlo a svaka nastranost dobra.


Ваздушним нападима на северу Авганистана убијено је 24 цивила, укључујући децу, а рањено шесторо, изјавили су данас сведоци за Асошијетед прес.Двојица сведока које је АП контактирао рекли су да су већина погинулих у јучерашњим ваздушним нападима, у којима је погођено село Сајед Рамазан у северној провинцији Кундуз, били цивили. Округ Канабад у провинцији у којој се село налази, под контролом је талибана.

Међутим, авганистанско Министарство одбране је саопштило да је у ваздушним нападима убијено 30 талибанских бораца, али је додало да се води истрага због тврдњи да су међу убијенима и цивили.

Ваздушни напади долазе када се талибани и преговарачи које је именовала влада први пут састају у Катару како би разговарали о будућности Авганистана.

Мештани су навели да је у ваздушном нападу гађана кућа која припада талибанском борцу, у којој се налази контролна станица на којој заустављају и контролишу људе како би се утврдило да нису повезани са владом.

У експлозији је запаљена оближња кућа у којој је остала заробљена породица, рекао је један од сведока, преноси Бета.

Други сведок је рекао је да талибански борац који живи у кући која је прва погођена убијен, а да је међу 24 погинула цивила било и петоро деце.

Талибански портпарол осудио је ваздушне нападе и рекао да талибани нису имали војне операције у том подручју у време ваздушног напада.

Уједињене нације оштро су критиковале обе стране у сукобу због непрестаног убијања цивила у дугогодишњем рату у Авганистану.

Унутар-авганистански преговори предвиђени су мировним споразумом који је Вашингтон потписао са талибанима 29. фебруара. Тада је тај договор проглашен најбољом шансом за постизање мира у Авганистану.

Преговори су почели у катарској престоници Дохи 12. септембра. Конфликт у Авганистану је истовремено и најдужа америчка војна операција у иностранству током које су се у Белој кући променила три председника.
 
zašto srbi na svoje žrtve nikada ne gledaju pozitivno... srpska žrtva je srbima oduvijek, a posebno pod zadnje vrijeme roba za podkusurivanje.... kad će srbi i srbija za svoju žrtvu više izreći da se na istu gleda kao na zalog za srpska htijenja, interese i ciljeve....

Zapita se pripadnik naroda koji je Srbima obezbedio te žrtve , naroda čija su Srbi žrtva

Imaš li ti obraza? Na kom je nivou tvoja moral a i tvoja pamet? Nije te sramota

To kao da Nemac napiše - zašto Jevreji svoje žrtve ...

Zbilja se ničega ne stidite
 
vi nikako da objasnite kako to da je zavida kršten kao katolik, njegova braća kao katolici, stjepan nemanja kao katolik i tog izvornog imena, njegova braća također kao katolici... zar vi ne vidite da je šuplje obrazloženje da je u trenutku rođenja bila najbliža katolička crkva, jer su svi bili rođeni i kršteni kao katolici, i sve su vrkve bile rimokatoličke u srba...

Da li si na tom tvom putu sreo i nekog hrvtaskog kralja , kada si izgleda pohodio to bvreme pa znaš
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top