Quantcast

Koliko je ljudi zapad ubio u Srbiji?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Kamael

Buduća legenda
Poruka
40.478
u prevodu krpa koju svako gazi?

srpska dijagnoza je specificna i ako uzmemo u obzir da mi nikog nisamo napali kroz sve ove vekove krizcanstva i uvek bili otirac sto zapadnim sto ostalim silama.
od kozojebackih scipetara,preko pirgavih,jevreja, pa do bratskih naroda svima bila jedna zajednicka stvar da uniste srbe.

gde god srbi ziveli, tamo ih lovili

ja volim da verujem da je to prokletstvo baceno na srbe da ih svako unistava sve dok se drze ovog laznog obrezanog boga, ili pak onog kozojebackog proroka

ako cemo, smatram i da je posteno.
kao sto mi danas kunemo vucica i ostalu ekipu, tako i stari srbi kleli nemanjice i ostali vladarski sljam koji je odlucivao za opste dobro

ako ste nas prokleli, takvo zlo se ne prasta!
To je tacno za produhovljenog Izraelca. Jeste on imao neke ideje o miru i harmoniji, ali hriscanstvo je takvo da telesno (spolja) slabi coveka, rimsko carstvo je propalo nakon primanja istog.

To sto je imao neke dobre ideje i pouke pa sta, imali smo mi i imamo jos uvek duhovno blago kojeg smo se odrekli. Zato nam se i desava to sto se desava.

Potrebna je reformacija stare religije kod svih slovenskih nacija, narocito kod nas jer smo najvise i stradali. Ovako vise ne ide. A potrebno je bogami i Evropi, ako nesto ne odrade bice u narednih sto godina u potpunosti muslimizovani.

Poruka
15.812
Čak ni to nije tačno, jer su samo Hrvati ubili više Srba nego što čak i može da počne da se upoređuje sa žrtvama komunizma.
Nemoj da previdiš to da su ti isti hrvati i SS handžarovci do 1944. ubijali Srbe po Bosni a onda u partizanskim uniformama došli da ubijaju Srbe po Srbiji.

Tako da dolazimo do suštine da su isti oni koji su satirali Srbe pod nacističkim patronatom posle završetka DSR nastavili isto da rade pod Borozovim.

veliki krang

Legenda
Poruka
55.225
Nemoj da previdiš to da su ti isti hrvati i SS handžarovci do 1944. ubijali Srbe po Bosni a onda u partizanskim uniformama došli da ubijaju Srbe po Srbiji.

Tako da dolazimo do suštine da su isti oni koji su satirali Srbe pod nacističkim patronatom posle završetka DSR nastavili isto da rade pod Borozovim.
I što je najjače, ovaj prvi imidž pokušavaju da operu naknadnom pripadnošću drugom...

Motorcyclist

Legenda
Poruka
64.938
Zapad nije bio jedinstven tada, ali je bio prilično jedinstven kada nam je sipao bombe na glave radi podrške terorizmu. Istom onom terorizmu kojeg su označili kao neprijatelja broj jedan samo par godina kasnije...
Dobar je Zapad za Srbe generalno, mnogo je Srba na Zapadu i mnogo se novca salje u Srbiju.

I Francuska i Nemacka su nekada bili neprijatelji ali zivot ide dalje.

veliki krang

Legenda
Poruka
55.225
Dobar je Zapad za Srbe generalno, mnogo je Srba na Zapadu i mnogo se novca salje u Srbiju.

I Francuska i Nemacka su nekada bili neprijatelji ali zivot ide dalje.
Francuska i Nemačka nisu u istoj poziciji, niti su ikada Francuzi ubijali Nemce samo zato što su Nemci (i obrnuto). Takođe, ne treba suditi o tome na osnovu gastarbajterskih gledišta, to je posebna sorta ljudi koja će rođenu majku prodati za dovoljno para, a mišljenje im se menja u zavisnosti od količine para koja im se nudi.

Motorcyclist

Legenda
Poruka
64.938
Francuska i Nemačka nisu u istoj poziciji, niti su ikada Francuzi ubijali Nemce samo zato što su Nemci (i obrnuto). Takođe, ne treba suditi o tome na osnovu gastarbajterskih gledišta, to je posebna sorta ljudi koja će rođenu majku prodati za dovoljno para, a mišljenje im se menja u zavisnosti od količine para koja im se nudi.
Ja mislim da ce pre Srbi da prodaju rodjenu majku i drzavu za paket ulja i radno mesto ;)

veliki krang

Legenda
Poruka
55.225
2.000.000 je puno.

Ti gastozi koji su otisli barem necemu doprinose sa slanjem tih 4+ milijarde evra doznaka godisnje, a sta ovi krezubi jadnici rade?
Zvuči puno, ali još punije zvuči kada ima pet miliona koji se ne prodaju. A što se gastarbajtera tiče, neka oni donose pare, nemam ništa protiv, ali ih to ne čini kvalifikovanim da sude o ovdašnjim odnosima i ko je kome za šta kriv...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.