Koliko je ljudi zaista umrlo od koronavirusa?

EV5uMjcWAAABtQB


Ovaj neoliberal zna koliko je sati.
Umro je jutros u 7:40
 
volim da vas tucem vasim oruzjem

Jer kad objavi se neka vest vi redovno prdite "sputnjik" "tanjug" "russia javlja" .

A sad NY Times bajo!!!!

Najugledniji zapadni novinski list zapadno od Londona!

Ajd sad da te vidim !
Njujork Tajms je glasilo demokrata, oni su u predizbornoj kampanji i sada žele da ispadne što veća katastrofa kako bi Bajden imao gorivo za pobedu. Samo što to je propala strategija jer Tramp ionako ne računa na glasove tamo nekih u Njujorku i u principu većinu Amera van Njujorka baš briga što je mnogo umrlo u Njujorku jer je Tramp povlačio neke loše poteze. Svakako ako korona pobije mnogo u Mičigenu, Pensilvaniji i Floridi e to već može koristiti demokratama ali ne deluje mi tako. Njihova nesreća je što je najgore prošao Njujork gde su demokrate alfa i omega a ne neka država koja je pola - pola.
 
Njujork Tajms je glasilo demokrata, oni su u predizbornoj kampanji i sada žele da ispadne što veća katastrofa kako bi Bajden imao gorivo za pobedu. Samo što to je propala strategija jer Tramp ionako ne računa na glasove tamo nekih u Njujorku i u principu većinu Amera van Njujorka baš briga što je mnogo umrlo u Njujorku jer je Tramp povlačio neke loše poteze. Svakako ako korona pobije mnogo u Mičigenu, Pensilvaniji i Floridi e to već može koristiti demokratama ali ne deluje mi tako. Njihova nesreća je što je najgore prošao Njujork gde su demokrate alfa i omega a ne neka država koja je pola - pola.

Ispada da taj njujorški pomor čak i odgovara Trampu.
 
Ispada da taj njujorški pomor čak i odgovara Trampu.
Mislim da je Tramp namerno dozvolio da Njujork tako strada, zapravo bilo ga je briga jer zna da su tamo njegovi najveći hejteri pored Kalifornije. Da se zakuvalo sa virusom u Teksasu, Floridi, nekoj državi koja je pola - pola verovatno se ne bi tako pravio lud. Naravno demokrate će sada da krive Trampa za katastrofu u Njujorku a Tramp će da govori kako je to krivica samih demokrata koji tamo vladaju oduvek. Mislim da je Tramp tu u prednosti.
 

Back
Top