Koliko je bitan sex

  • Začetnik teme devojcice
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
D

devojcice

Gost
Moja drugarica je zaljubljena u decka i bila je dve veceri sa njim,on prica kako mu se ona mnogo svidja,ali nije navikao na ozbiljnu vezu,kaze da se plasi da je ne prevari ,a ne bi zeleo da je povredi.On je sada u vezi sa starijom devojkom od njega koja je izuzetno ruzna i kaze da je sa njom zbog sexa. on je najbolji drug brata moje drugarice i kaze da se plasi njenog brata jer joj on ne dozvoljava da bude sa njim.Sta da radi.Ona je mnogo zaljubljena u njega
 
ČekaJ, ako sam dobro razumela: Sviđaš mi se ali ne bih da te povredim....
Pri tom održava vezu samo zbog seksa...
AU! Reci joj da ne pristaje ni na šta manje od onoga što stvarno zaslužuje!
 
Ta fora NE ZELIM DA TE POVREDIM moze da ima nekog smisla, imala sam i ja takve trenutke. Fora BOJIM SE TVOG BRATA opet ima smisla... Ne boji se on da ce dobiti batine od njega nego da ce izgubiti ortaka ako nesto pogresi. Fora VEZA ZBOG SEXA je glupost. Taj sex onda mora da je extra dobar ako on odrzava vezu zbog toga, jer bar se sex moze "naci na svakom koraku".
Savet: Ako IKAKO moze neka izbije tu ideju iz glave. Nije nimalo lako, znam, ali nek proba.
Poz.
 
devojcice:
Moja drugarica je zaljubljena u decka i bila je dve veceri sa njim,on prica kako mu se ona mnogo svidja,ali nije navikao na ozbiljnu vezu,kaze da se plasi da je ne prevari ,a ne bi zeleo da je povredi.On je sada u vezi sa starijom devojkom od njega koja je izuzetno ruzna i kaze da je sa njom zbog sexa.

Sta znaci da je izuzetno ruzna

on je najbolji drug brata moje drugarice i kaze da se plasi njenog brata jer joj on ne dozvoljava da bude sa njim.Sta da radi.Ona je mnogo zaljubljena u njega

Pa je l u vezi ili nije u vezi.
 
Anonymous:
devojcice:
Moja drugarica je zaljubljena u decka i bila je dve veceri sa njim,on prica kako mu se ona mnogo svidja,ali nije navikao na ozbiljnu vezu,kaze da se plasi da je ne prevari ,a ne bi zeleo da je povredi.On je sada u vezi sa starijom devojkom od njega koja je izuzetno ruzna i kaze da je sa njom zbog sexa.

Sta znaci da je izuzetno ruzna

on je najbolji drug brata moje drugarice i kaze da se plasi njenog brata jer joj on ne dozvoljava da bude sa njim.Sta da radi.Ona je mnogo zaljubljena u njega

Pa je l u vezi ili nije u vezi.

Ona je bila sa njim u vezi,ali je on raskinuo.Rekao je da ne zeli da je prevari.
A to izuzetno ruzna znaci da je punacka, ima buljave oci i veliki nos
 
lol... jos nisam cuo da postoji muskarac koji je toliko obazriv da ne povredi neku osobu, a u isto vreme otvoreno prizna da odrzava vezu zbog seksa... Pa to je cista kontradiktornost...

A ako ona ima tik na njega, tim gore... njegovim postupkom on je jos vise povredjuje...

Ma klonite se takvih ljudi...

Poz.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top