Koliko je antivakcinaški pokret jak u Srbiji?

Koje zakone? Stanje u Srbiji je danas potpuno normalno. Ako ugasiš televizor i ne čitaš novine možeš potpuno normalno živeti svoj život.

Zato ne vredi ni ona tvrdnja da će se ljudi vakcinisati da bi se ukinule ove sadašnje mere. Ja ne vidim nikakav problem sa tim merama. Znam da prave cirkusku predstavu i da im mere služe za to i mere mene ne pogađaju ni malo, kao ni većinu ljudi. Ekonomski napad plandemije prevashodno za cilj ima Ameriku i razvijene zemlje, mi nismo bitni u celoj priči, osim da se predstava mora igrati i kod nas da ljudi u razvijenim zemljama ne bi posumnjali da samo njih "odrađuju".
Ne, imaš obavezu nošenja maski, za početak. Obavezu držanja rastojanja. Restorani i kafičći rade pod posebnim režimom, nema većih skupova... sve tzo nije moralčo da se zakonski uređuje da nije vas utipovanih besvesnika.
 
Ne, imaš obavezu nošenja maski, za početak. Obavezu držanja rastojanja. Restorani i kafičći rade pod posebnim režimom, nema većih skupova... sve tzo nije moralčo da se zakonski uređuje da nije vas utipovanih besvesnika.

To su smejurije koje ne utiču na moj život gotovo ni malo. Ne vidim kakav problem ti imaš sa tim. Da nisi možda vlasnik kafića?
 
To su smejurije koje ne utiču na moj život gotovo ni malo. Ne vidim kakav problem ti imaš sa tim. Da nisi možda vlasnik kafića?
Nisam, da ti ne treba neka proslava da se organizuje? Znači zakon je morao da se menja zbog vas koji niste u stanju obične stvari da shvatiti, to je suština. Kao što ne smeš da odeš do onih koji su izgubili rođene zbog korone.
 
Nisam, da ti ne treba neka proslava da se organizuje? Znači zakon je morao da se menja zbog vas koji niste u stanju obične stvari da shvatiti, to je suština. Kao što ne smeš da odeš do onih koji su izgubili rođene zbog korone.

Koji zakon? Ovo su koliko znam bile uredbe. Nema zakona o koroni. Nisi mi objasnio na koji način te konkretno pogađaju te uredbe. Takođe sam ti rekao da smem da idem gde god želim i da me tvoja propaganda ne zanima.
 
IMUNITET KRDA JE NEPRIHVATLjIV ZA SAD: Zbog epidemije gojaznosti broj smrtnih slučajeva bio bi ogroman

Tanjug subota, 15. 08. 2020. u 20:29

- SMRTNI slučajevi povezani sa korona virusom bili bi ogromni i potpuno neprihvatljivi kada bi SAD sprovele strategiju "imuniteta krda" - izjavio je danas direktor američkog Nacionalnog instituta za alergije i zarazne bolesti Entoni Fauči.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Satanisti su izmislili i ovaj izraz "imunitet krda" koji se direktno odnosi na ljude!
Na taj način nas poistovećuju sa stokom!
Mogli su da kažu masovni imunitet, prirodni ... ne KRDO - STOKA!
Ništa nije slučajno ...
 
Pa nije ti ceo život u toj fabrici ili već gde imaš portira. Oh. :(

Vidiš, tu su se najviše zeznuli u njihovom socijalnom inženjeringu. Ja sam asocijalan i zato na mene njihove mere gotovo uopšte i ne utiču, ali sam zato i lako shvatio njihovu prevaru i ne igram kako oni sviraju. Ako onim propagiranjem "socijalnog distanciranja" pokušavaju da ljude učine sličnijim meni, to će im se obiti o glavu, odnosno imaće kontraefekat.

Ukratko rečeno, ljudi koji su društveniji imaju generalno više poverenja u druge ljude, naivniji su i zato podložniji ovakvim kolosalnim prevarama poput plandemije covid-1984.
 
Coronavirus Cases:
21,472,847

Deaths:
765,864
Ovo važi za prethodnih 6 meseci, otprilike. Da, eto u pravu si, ovo je bezopasna bolest. Ali za one koji prežive, za one koji umru baš i nije. :fdlan:

Као прво, ниси одговорио на постављено питање, да ли си примио вакцину против свињског грипа, пошто очигледно ниси, одговори, зашто ниси?

Даље, у податке који се објављују нико више не верује.

Ствари са корона вирусом стоје овако:

Четири петине заражених (80%) нема никакве симпроме. (Извор: студија објављена у Бритиш медикал џорнал, једном од најстаријих и најугледнијих научних часописа у свету).

Код ових 20% заражених, код којих се појаве симптоми, највећи број неће заврштити на апаратима, већ ће се опоравити.

Од овог делића којим је потребан медицински тратман апаратима, највећи број ће преживети.

Каква је то пандемија због које све треба да стане???

Ostalo sam preskočio,

Има неки разлог да ово прескочиш или немаш аргументе?

do onog boldovanog gde jasno piše o ogledima i mučenju. Od kada su odobrene i ispravne vakcine mučenje i ogledi?
Sa vama antivakcinašima nema smisla pričati na nekom razumnom nivou, zbog vas se i zakoni menjaju kako bi bili manja opasnost za društvo.

Није ми јасно шта ти овде није јасно?

Устав Србије забрањује да се било ко "подвргне медицинским или научним огледима без свог слободно датог пристанка".

Постоји јасан и општеприхваћен став унутар научне заједнице да је за одобрење вакцине потребно "десет и више година" испитивања и свако одступање од јасно прихваћеног става научне заједнице је својеврстан опит, колико год Вучић, Брнабић, Кисић, Кон, Несторовић итд. тврдили шта год хоће. Ти шарлатани иначе траже начин да грађане Србије убеде да КиМ није део Србије, што је посебан симптом озбиљних менталних поремећаја, али је то друга тема. Овде се они директно играју нашим здрављем и животима, како нас тако и наше деце. И ту нема значаја шта Фијучи у Америци каже.

Ево, Путин је рекао да је руска вакцина безбедна, али ти баш и ниси спреман да је примиш и у праву си.

Одакле ти идеја да сам ја антивакцинаш?

.
 
Nisam primio vakcinu protiv svinjskog gripa, jer ge nema. Ako se pojavi i budemo ugroženi, a imamo vakcinu, zašto da ne? Onakako kako uzimam i protiv sezonskog gripa svake godine.
Stari sa koronom stoje tako da je već previše ljudi umrlo. To jeste pandemija, a nije sve stalo. Daleko je od toga.
Nije ti jasno da vakcina nije mučenje niti eksperiment?
Kakvi sad Vučić i Brnabić, znaš koliko me zabole za te pajace? Nestorović, pa taj je tek klovn. Kako se to igraju našim životima i zdravljem naše dece?
Kakve veze sad Putim ima sa bilo čime? Ne pita se on, već određene svetske institucuje, pa i naše, o valjanosti vakcine. A primiću vakcinu kad prođe sve potrebne testove i provere.
Zalažeš se protiv vakcina, verujem da to znači da si antivakcinaš? Ili si samo protiv ove koja još ne postoji?
 

Back
Top