Koliko je antivakcinaški pokret jak u Srbiji?

Запитајте се ви сатанисти и остали глобалисти зашто најумнији човек на планети - ИСУС ХРИСТОС, није имао где главу да склони и како то да бескућник буде СВЕТЛОСТ ЦЕЛОМ СВЕТУ... и Спас целог човечанства

То твоја плутократска банда материјалиста и митомана неће никад моћи да схвати, како и зашто је духовно изнад материјалног богатства...?!

Не хвали се богатством својим, јер то што је ван тебе ниси ти... китиш се туђим перјем, а мислиш да си паметнији од оних који га немају или имају мање...
Tu sirotinju Isusa Hrista su vam upravo ubacili isti bogataši da bi živeli u bedi na ovome svetu nadajući se boljitku na nebu, ako već želiš da se boriš protiv svetske nepravde i bogataša uzmi pušku u ruke, ako ne naguzi se da dobiješ jednu vakcinu. Pri tom se opusti manje će da boli.
 
Tu sirotinju Isusa Hrista su vam upravo ubacili isti bogataši da bi živeli u bedi na ovome svetu nadajući se boljitku na nebu, ako već želiš da se boriš protiv svetske nepravde i bogataša uzmi pušku u ruke, ako ne naguzi se da dobiješ jednu vakcinu. Pri tom se opusti manje će da boli.
Паганштуро, држи се својих митова и не мешај Христа Бога у своју шифру из душевне болнице...
 
Паганштуро, држи се својих митова и не мешај Христа Бога у своју шифру из душевне болнице...
Ja se ne držim nikakvih mitova, niti verujem u neke tamo babajage , samo ti kažem na poreklo tvoga Isusa koga ti od malena usađuju u mozak . A ako ćeš da se boriš protiv nepravde uzmi pušku u ruke , isus ti je nepotreban. Međutim treba uzeti pušku u ruke :kafa:
 
Mi imamo u nama i na nama oko 15000 mikroogranizama i ako su ti mirkoorganizmi u ravnoteži zaštićeni smo takođe ako imamo D3 vitamina od 80 do 300 naš imunitet je jak da pobedi svaki virus. U svetu ima oko miliona miliona mikroogranizama svaki milioniti je patogen. Ovo je sve Plandemija. K.Š radi pod kontrolom SZO,SZO kriznom štabu kažu te i te mere da se stave na snazi ekipa iz KŠ to i uradi. Maske imaju Polikrolnibutilit(sadržaj koji šteti našem imunitetu tako što ga oslabi za 4%). Da se dokaže da postoji corona je teško jer treba da se uradio 670 odbuckija a to je SZO zabranila što je meni veoma čudno,čak mislim da KŠ I SZO debelo mute nešto. Žalosno je to što je njima sve to statistika a ne ljudi koji su umrli,oboleli.

Treba da se uradi još neke studije koje se može završiti za 2meseca a to su studije o H1N1,španske gripe i te dve studije da se uporedi sa covid19.


Covid-19 nije najsmrtonosnija epidemija sigurno,svima to deluje kao da će covid ubiti na kraju epidemije 10miliona ljudi-NEĆE.


Vidim ja šta radi K.Š hoće zauvek da nam zabrane neke stvari,po njima je karantin najbolje rešenje e pa nije.

Ako sedimo kući/stanu 90 dana mi ćemo imati D3 vitamina 45 a treba da imamo od 80 do 300 što postižemo UV zracima preko leta.
 
Pusti me ovih internet infografika, negde je to duže, negde kraće, a kovid postoji mnogo duže, pa je daleko lakše prebaciti ae na nove sojeve.
.
Како то мислиш "ових интернет инфографика"?

Ја сам ти написао шта сам прочитао, ниси веровао, па сам поставио инфографик који је објављен на сајту Светског економског форума, а у самом инфографику имаш наведене изворе: Национална медицинска библиотека Националног института за здравље САД, Светски економски форум и Њу Ингланд медицински журнакл који је водећа научна публикација у свету.

И, колико постоји вирус ХИВ, па где је вакцина, а уложене су милијарде долара???

Оно што ја видим као опасност у свету у којем живимо је што је сада је створена хистерија око релативно безопасне болести и улаже се огроман новац у утрку у стварању вакцине.

Када улагања достигну милијарде долара, како објаснити оном ко је уложио да та вакцина више штети него што користи?

Е, онда ће да ти дођу ови доказани масовни обмањивачи и лажови да те натерају да то примаш.

А понављам, у науци је прихваћен као стандард период од десет и више година испитивања да би се одобрила вакцина.

Све пре тог рока је експеримент који до сада нигде и никада није испробан и не видим како прихваћене научне методе може да замени некаква сагласност Вучића, Брнабић, Кисић, Кона, Несторовића итд.

А наш Устав у члану 25 каже,
Физички и психички интегритет је неповредив. Нико не може бити изложен мучењу, нечовечном или понижавајућем поступању или кажњавању, нити подвргнут медицинским или научним огледима без свог слободно датог пристанка.

И на крају, да ли си се вакцинисао ономад, оном "струка" Коновом вакцином против свињског грипа коју је и Тадић театрално примио пред камерама?

.
 
.
Како то мислиш "ових интернет инфографика"?

Ја сам ти написао шта сам прочитао, ниси веровао, па сам поставио инфографик који је објављен на сајту Светског економског форума, а у самом инфографику имаш наведене изворе: Национална медицинска библиотека Националног института за здравље САД, Светски економски форум и Њу Ингланд медицински журнакл који је водећа научна публикација у свету.

И, колико постоји вирус ХИВ, па где је вакцина, а уложене су милијарде долара???

Оно што ја видим као опасност у свету у којем живимо је што је сада је створена хистерија око релативно безопасне болести и улаже се огроман новац у утрку у стварању вакцине.

Када улагања достигну милијарде долара, како објаснити оном ко је уложио да та вакцина више штети него што користи?

Е, онда ће да ти дођу ови доказани масовни обмањивачи и лажови да те натерају да то примаш.

А понављам, у науци је прихваћен као стандард период од десет и више година испитивања да би се одобрила вакцина.

Све пре тог рока је експеримент који до сада нигде и никада није испробан и не видим како прихваћене научне методе може да замени некаква сагласност Вучића, Брнабић, Кисић, Кона, Несторовића итд.

А наш Устав у члану 25 каже,
Физички и психички интегритет је неповредив. Нико не може бити изложен мучењу, нечовечном или понижавајућем поступању или кажњавању, нити подвргнут медицинским или научним огледима без свог слободно датог пристанка.

И на крају, да ли си се вакцинисао ономад, оном "струка" Коновом вакцином против свињског грипа коју је и Тадић театрално примио пред камерама?

.

Coronavirus Cases:
21,472,847

Deaths:
765,864
Ovo važi za prethodnih 6 meseci, otprilike. Da, eto u pravu si, ovo je bezopasna bolest. Ali za one koji prežive, za one koji umru baš i nije. :fdlan:
Ostalo sam preskočio, do onog boldovanog gde jasno piše o ogledima i mučenju. Od kada su odobrene i ispravne vakcine mučenje i ogledi?
Sa vama antivakcinašima nema smisla pričati na nekom razumnom nivou, zbog vas se i zakoni menjaju kako bi bili manja opasnost za društvo.
 
Da bi neko dokazao da je neko umro od corone mora da uradi obdukciju a to je SZO zabranila.


To znači:da bi neko dokazao da su od covid19 umrlo 670ljudi mora nedvosmisleno da dokaže vezu između patogenog dejstva mikroorganizma(corone) i toskičnog dejtsva koji dovodi do oštećenja zbog čega na kraju organizam kako da kažem umre,problem je što nije nikako moguće dokazati postojanje covid19.
 
Rusija počela s proizvodnjom vakcine protiv korone: Naručeno preko milijardu doza

Nedeljnik.rs 15/08/2020
---------------------------------------------------------------
O maj Gad, Bili na aparatima :sad2:🇺🇲📉
-----------------------------------------------------------------
Ovo je čisto komentar, ja ne primam ni rusku ni merikansku, kinesku, eu ... ma neka se tornjaju ....
 
.
А шта ћемо да радимо ако је по прихваћеним научним стандардима потребно деценија и више испитивања да би нека вакцина била одобрена?

А Вучић каже сви које сам запослио морају да приме вакцину.

Da li može postojati vlast koja među prvima guzi sopstvene lojaliste? Ja ne znam da je tako nešto postojalo u istoriji.
 
Rusija počela s proizvodnjom vakcine protiv korone: Naručeno preko milijardu doza

Nedeljnik.rs 15/08/2020
---------------------------------------------------------------
O maj Gad, Bili na aparatima :sad2:🇺🇲📉
-----------------------------------------------------------------
Ovo je čisto komentar, ja ne primam ni rusku ni merikansku, kinesku, eu ... ma neka se tornjaju ....

Sve je to laž. Na snimcima iz Rusije se samo vidi kako vakcinišu jednog jedinog nesrećnika. Nisu oni ni napravili vakcinu, niti su je testirali.
 

Back
Top