Један велики део мушког света се плаши да има пара јер могу на локалном нивоу ту где живе погрешнима да западну за пажњу и прођу као Роберто Бађо.Не знам ко је дотични ал' било је то у медијима (јер неки овде стално пишу није се десило - јесте,претражите).
Колико имате страх од зарађивања пара и последица тога?
Колико имате страх од зарађивања пара и последица тога?