Quantcast

Koliko godina je potrebno da ljudske gosti istrule u sanduku

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Holy1

Aktivan član
Poruka
1.974
Dobro vece.
Tema je autorska.
Vec 45 min trazim gde da postavim ovo pitanje i temu..
Naime stvar je veoma ozbiljna. Da li neko zna da li ljudske kosti mogu da istrunu u sanduku u grobu ,a sanduk stoji na sipkama na visini (znaci nije na zemlji). Ako je pokojnik pokopan pre 20 godina? Cudno mi je jako da su moji rodjaci pokojnu babu sahranju 1975 god nasli samo prah, a da ljudi i arheolozi nalaze ljudske kosti u zemlji stsre po 500-600 godina i vise..Da li je moguce da se propadanje kostiju i truljenje uspori ako je mrtvac u sanduku na visini?

Rayela

Legenda
Poruka
61.905
Dobro vece.
Tema je autorska.
Vec 45 min trazim gde da postavim ovo pitanje i temu..
Naime stvar je veoma ozbiljna. Da li neko zna da li ljudske kosti mogu da istrunu u sanduku u grobu ,a sanduk stoji na sipkama na visini (znaci nije na zemlji). Ako je pokojnik pokopan pre 20 godina? Cudno mi je jako da su moji rodjaci pokojnu babu sahranju 1975 god nasli samo prah, a da ljudi i arheolozi nalaze ljudske kosti u zemlji stsre po 500-600 godina i vise..Da li je moguce da se propadanje kostiju i truljenje uspori ako je mrtvac u sanduku na visini?
Ovaj je PDF posvecen Zdravlju, nikako mrtvima i antropologiji.

Sto ne pitas nekog grobara?
Zato kljuc.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.