Quantcast

Koliko fore?

georgejune

Starosedelac
Poruka
156.468
Koliko dugo bi nekog cekali s kim se kapirate neki duzi period..ali nikako iz nekog razloga da pocnete vezu?
Recimo da vas dele kilometri..da je negde na radu u inostranstvu..u vojsci..zatvoru..da je zauzeta i ceka razvod..da li su vam bitni razlozi nevidjanja i da li bi uticali na odluku koliko je vredno cekanja?

dobra predskazanja

Buduća legenda
Banovan
Poruka
48.586
al' u zatvoru je hit. :zcepanje:
aj sad na slagu na torti drugi deo sam lagala da bih se oladila tokom vremena. ne bih se oladila, ako su razlozi ovi navedeni, al' bih se oladila da cekam zbog neke druge. msm, moj ego, sujeta i tako ti moji verni pratioci bi me oladili. :mrgreen:

al' tvorza nije losa ideja, tu je barem bezbedan. :zcepanje:

perafitilj

Buduća legenda
Poruka
32.149
al' u zatvoru je hit. :zcepanje:
aj sad na slagu na torti drugi deo sam lagala da bih se oladila tokom vremena. ne bih se oladila, ako su razlozi ovi navedeni, al' bih se oladila da cekam zbog neke druge. msm, moj ego, sujeta i tako ti moji verni pratioci bi me oladili. :mrgreen:

al' tvorza nije losa ideja, tu je barem bezbedan. :zcepanje:
Gde bre bezbedan ne daj bože na kupanju da mu ispadne sapun.:hahaha::per:

gost 287528

Elita
Poruka
20.352
Koliko dugo bi nekog cekali s kim se kapirate neki duzi period..ali nikako iz nekog razloga da pocnete vezu?
Recimo da vas dele kilometri..da je negde na radu u inostranstvu..u vojsci..zatvoru..da je zauzeta i ceka razvod..da li su vam bitni razlozi nevidjanja i da li bi uticali na odluku koliko je vredno cekanja?
Čekala bih sve dok ne popizdim od čeknja, valjda ( što može biti malo ili dugoooooooooooo). A, ako bih prestala da čekam-jasno bih mu to saopštila.

Poslednja Igra Leptira

Veoma poznat
Poruka
11.507
Не бих занемарила свој живот и потребе због момка са којим нисам у вези.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.