Koliko dugo..

pali_andjeo

Obećava
Poruka
67
Owo postawljam prwenstweno jer me zanima mishljenje mushkog dela populacije ali,narawno,ni zhenska nisu na odmet :)
Shta mislite,koliko dugo bi izdrzhao wash partner da nemate sexualnih odnosa zbog washeg zdrawstwenog stanja....ili obrnuto.
Tachnije-dewojci je recheno da ne mozhe da ima odnose mesec dana,posle tih mesec dana su joj rekli josh nowih mesec...i tako u krug,sad je ta cifra wec dostigla 4 i po meseca...
Koliko je ljubaw snazhna u tim situacijama?
bez laganja,jedna od najbitnijih stwari u wezi,ako ne i najbitnija je sex...mozhe li se bez njega na duzhe wreme ?
 
nije bitno da li me je slagao ili ne....
zanima me da li neko ima takwih iskustwa i zanimaju me tudja mishljenja...
nemam problem,nego nawika...kad kuckam poruke brzhe mi da odem na w nego na v,pa tako ostalo... :/
bash mi u zadnje wreme prebacuju za to,moram da uradim neshto powodom toga,nawike su gadna stwar :)
 
Ne znam, ja sam najduze bila 3 meseca bez sexa i ne secam se nesto da sam htela da umrem zbog toga, ne secam se ni da sam bila opterecena sto ga nema. :-)
 
Sve se moze kad se hoce.... a ljubav je najbitnija :)
'ebesh ljubav koja se zasniva samo na sexu... to bi vishe bilo neko "druzenje"... nije ni to loshe, ali ipak.... zdravlje je vrlo bitno i ne bi smelo da se ugrozi zbog zelje za kresom... ako je to prava ljubav, zadovoljicete se i mazenjem i ljubljenjem :)
 
'ebesh ljubav koja se zasniva samo na sexu...

...verovatno si htela reći...'ebesh vezu koja se zasniva samo na sexu...

...nešto mi bzvz da se ljubav zasniva...:-(

@tema...
...ne verujem da je neki dr zabranio baš sve što je vezano za sex... sigurno si mislilana klasično ebanje... tako da muškarca možeš zadovoljiti na razno razne načine...
...ako to želiš, naravno...
"Koliko je ljubaw snazhna u tim situacijama"
Ljubav je uvek snažna... samo mi nismo... ebg... često nismo ni svesni da je ona tu, ušetala se...:) ... i često se postavlja pitanje: da li je to ljubav? i onda sledi klackalica,
ma jeste, ma nije...
i tako...:)
privremeni prekid, može da naškodi vezi, da je prekine,
ali ta veza bi verovatno pukla kad tad...
a može i da je ojača... i to baš, baš...

...ufff, al se raspisah, koja mi je kyta...:lol::lol::lol:
 
Ja mogu da verujem. Kad devojka ne zna ko joj je decko, nego drzi u tajnosti sa kim se sve vata, pa se onda uda za nekog ko joj nije bio nista, uda se za nekog ko joj nije ni bio decko, onda u sve mogu da verujem iako je 21. vek, ovo je Balkan.

Ово нисам до краја разумео. Верујем да имаш у виду неки конкретан случај.
У сваком случају ово јесте Балкан, а ми мало тога радимо да променимо стање ствари.
Издржао бих колико треба.
 

Back
Top