Quantcast

Koliko dugo visite na kompijuteru?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
6.124
Bliznakinja:
d4ch4:
Pa zavisi....Kako kad...Kad sam radio prezentaciju za taknichenje bio sam za kompom 12h dnevno i tako mesec dana....STRASHNO...))))))

Otrprilike 5-6 sati dnevno (Vb,Flash....)
Zato ces sad cvikere da nosis.... :)
Zasto ce da nosi cvikere, provodio sam i po tri dana ne izlazeci iz sobe (komp :arrow: krevet) i vid mi je jod uvek zadovoljavajuci.
Ova danasnja High-Tech tehnologija je mnogo dobra, nema oci da ti ispadnu posle 1-2 rada, jednostavno zakucas se za komp i uzivas koliko ti to vreme dozvoljava.

Poruka
6.124
shady girl:
Ja na kompu dnevno visim negde oko 3 sata.Citam poruke ili igram igrice.Moj komp je meni kao decko jer ne mogu bez njega ni jedan dan. 8)
Ako smatras racunar za decka provodeci za njim samo tri sata dnevno sta bih ja onda trebao da radim?
Mucim ga na sve moguce nacine, nema sta nismo preziveli zajedno.

Cheaf:
Uh ja budem i po 7-8 sati dnevno a mozda i vise kad su neradni dani.Inace komp ne gasim od kad se probudim pa dok ne odem da spavam.
he dok spavam cimnem ga na "Stand By" da iskulira koji sat, posto ne moze biti ugasen duze od 2-3 sata kad su neradni dani, tj. raspust.

Dovla

Elita
Poruka
16.571
Ja sam deset godina (otkako sam kupio komp) stalno visio kad god sam imao vremena jednostavno treba imati samokontrolu jer ce uvek nesto da izmisle novo i nikad nece biti dosadno za kompom. Treba izaci malo upoznati nekoga stvarno kakvo je upoznavanje preko interneta mozes da kazes o sebi sta hoces i sta nece te niko provaliti i sta ti imas od toga. Ljudi odlepite se malo upropasticete sebi zivot (ja sam umalo upropastio svoj ali sam se na vreme otrgao od toga)

d4ch4

Aktivan član
Poruka
1.854
Cheaf:
Luc:
Pa smanjite malo, ne valja za oci (i mozak ccc).
Ja po sat dnevno, ne vise.
Za moje oci i mozak je prekasno mozak je skroz naskroz pobrljavio.Znam jedno vreme tek kad smo kupili komp sedeo sam po cak 6 sati bez ustajanja samo sam igrao Age of Empiers.Znam da sam imao nocne more od te igrice i od tada ne igram je. 8)

MMMM....Age....Kad se samo setim..

Cheaf

Aktivan član
Poruka
1.638
d4ch4:
Cheaf:
Luc:
Pa smanjite malo, ne valja za oci (i mozak ccc).
Ja po sat dnevno, ne vise.
Za moje oci i mozak je prekasno mozak je skroz naskroz pobrljavio.Znam jedno vreme tek kad smo kupili komp sedeo sam po cak 6 sati bez ustajanja samo sam igrao Age of Empiers.Znam da sam imao nocne more od te igrice i od tada ne igram je. 8)

MMMM....Age....Kad se samo setim..
Ah nista mi ne spominji tu igricu odma pocne da mi leprsa pred ocima 8)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.