Koliko dugo gledate anime?

Gledala sam Mew Mew tokio, beyblade...I ostale gluposti od Animea što su se tada puštale na tv-u ...:3 Jel se to računa? Ako da, onda dosta dugo xD.

Aktivnije sam počela da gledam anime kad sam dobila net ove godine, znači od.....Februara:D
 
Moze da se kaze da gledam anime oko godinu dana (mozda i jace),ali za svo ovo vreme cini mi se da sam boga odgledao. Prvi Anime je bio DB (njega ne racunam,jer sam bio klinac 6-7 razred ako ne i manji). Prvi anime koji me nalozio u navukao u taj svet "Animea" je svakako "Naruto",zatim "Bleach" i onda svi ostali.. A zanimljivo je da mi je sada Narutko i bleach jedan od najgorijih animea koji sam gledao.
 
Verovali vi ili ne pre oko godinu dana.
Pocheo sam sa(FAIL) Narutom, pa potom sa Death Note-om, pa sa FMA, potom Wolfs rain Golden Boy Great Teacher onizuka i ostali.
Sada gledam Hajime no Ippo ali sam napravio veliku pauzu zbog skole.
sve u svemu srecan period.
 
Ah isto oko godinu dana....ako ne rachunamo yu gi oh, gokua, beyblade i tako to shto je i vecjina gledala :D [yu gi oh sam gledala sa mladjim bratom i tatom xD] Ali ne gledam ih nishta preterano....nemam vremena :/ fakultet, drushtvo, wow....i onda tek anime :(
 

Back
Top