koliko djubre mozete da budete?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
tija:
Anonymous:
MOJE PITANJE ZA SVE, DA LI VAS JE NEKO IKAD TOLIKO ISPROVOCIRAO, I PROBUDIO NAJCRNJE DJAVOLE, DA STE SE U JEDNOM TRENUTKU PRETVORILI U NESTO STO INACE NISTE, I PONELI TAKO DA STE DOTICNU OSOBU UKOPALI BAR DVA METARA ISPOD ZEMLJE. I KAKO STE SE POSLE TOGA OSECALI?

pa sta si mu pa uradila.. cimala ga a on glup pa popustio... mslim je l si ga zezala pred drugarima meni ovo zvuci da je islo nasamo? dozvolio je. sta si uradila osim sto si rasterala te zene. a kako se on ponasao pre tih zena prema tebi.. i jos mu treba jaka mama da joj se vraca na stan... btw glupavo je da se kajesh za bilosta

a sta su ti rekli drugari.. sa zurke

a je l bi ti opet bila s njim ili nesto


ma ne mogu reci da se kajem , ono bas, nego samo se malo lose osecam, ali nadam se da ce proci. Kako glup odgovor. :roll: , moj glup osecaj potice od toga sto sam shvatila da jos nisam potpuno ravnodusna prema njemu. Bilo bi super da jesam.
inace moji napadi su bili kombinovani, malo pred drustvom, malo nasamo, a da li bih bila opet sa njim, naravno da NE, ali eto moram da priznam da bas nisam ravnodusna prema njemu, sto dokazuje moja akcija veceras, a drugari sa zurke, pa moram da napomenem da su to moji prijatelji koji me poznaju preko deset godina, i koji su naslutili kako se osecam pa su mi zdruzeno malo pripomogli oko svega :twisted: .

Ljudska priroda je cudo, i volela bih da cujem ostale, i tebe draga/i moj/a, da li si ti nekada bio/la isprovociran/a do te mere da ucinis nesto slicno meni, i koliko los/a mozes biti u takvim situacijama.

ma dobro pa nisi nista strasno uradila osim sto si ga zezala nisi mu naudila a i on kad je dolazio do tebe nije nadrndan ne znam kako ako nista javi mu se izjasni se i to je to. ono kao pukla sam iznervirao si me i doslo mi. ja mislim da ti se to nakupilo i garant se osecas bolje i nije sve to bilo toliko strasno nisi ti presla granice.
 
tija:
Anonymous:
MOJE PITANJE ZA SVE, DA LI VAS JE NEKO IKAD TOLIKO ISPROVOCIRAO, I PROBUDIO NAJCRNJE DJAVOLE, DA STE SE U JEDNOM TRENUTKU PRETVORILI U NESTO STO INACE NISTE, I PONELI TAKO DA STE DOTICNU OSOBU UKOPALI BAR DVA METARA ISPOD ZEMLJE. I KAKO STE SE POSLE TOGA OSECALI?

|Sta ti u stvari sad hoces? Da li je on sad besan i kako reaguje? Mislis li da si preterala?
 
Margott:
mora da si ovan horoskopski...svejedno, u afektu je sve mogutje, ali nije i opravdano ,niti oprostivo...

bash jeste svako ima chep da pukne a i nije bilo nista agresivno. i sto je on onda dolazio do nje posle !? onda nije uvredjen

takodje problem je u tome shto ne znash shta hotjesh,jer da znash,shta god da uradish ne bi se kajala...kajanje je glupe,ne za savesne...savest je motj,ne slabost....

ma wow
 
Anonymous:
Margott:
mora da si ovan horoskopski...svejedno, u afektu je sve mogutje, ali nije i opravdano ,niti oprostivo...

bash jeste svako ima chep da pukne a i nije bilo nista agresivno. i sto je on onda dolazio do nje posle !? onda nije uvredjen

takodje problem je u tome shto ne znash shta hotjesh,jer da znash,shta god da uradish ne bi se kajala...kajanje je glupe,ne za savesne...savest je motj,ne slabost....

ma wow
do lajanja doshlo ,a?
:twisted: :twisted: :twisted:
 
MOJE PITANJE ZA SVE, DA LI VAS JE NEKO IKAD TOLIKO ISPROVOCIRAO, I PROBUDIO NAJCRNJE DJAVOLE, DA STE SE U JEDNOM TRENUTKU PRETVORILI U NESTO STO INACE NISTE, I PONELI TAKO DA STE DOTICNU OSOBU UKOPALI BAR DVA METARA ISPOD ZEMLJE. I KAKO STE SE POSLE TOGA OSECALI?


NARAVNO...

EVO JAVNO IZJAVLJUJEM...

VOLELA BIH DA MOG BIVSEG M... SASU PRODANOVICA IZ FOCE... VIDIM MRTVOG!

OVO JE NAJISKRENIJE...

ON JE MENI UPROPASTIO ZIVOT!
 
Ajde da i ja kazem koju rec na ovu temu. Procitio sam uglavnom postove ...
Iskreno, ja tako nesto nikad nisam uradio, a i NADAM se da necu. Mozda zato sto me jos niko nije do sada toliko povredio, ( sto mi je drago ), ali i ja sam malo drugaciji. Uvek se potrudim da se stavim u pozicicju drugog i da nadjem neko razumevanje ...
 
MOJE PITANJE ZA SVE, DA LI VAS JE NEKO IKAD TOLIKO ISPROVOCIRAO, I PROBUDIO NAJCRNJE DJAVOLE, DA STE SE U JEDNOM TRENUTKU PRETVORILI U NESTO STO INACE NISTE, I PONELI TAKO DA STE DOTICNU OSOBU UKOPALI BAR DVA METARA ISPOD ZEMLJE. I KAKO STE SE POSLE TOGA OSECALI?

Da, bas je tako bilo, samo ne verujem da se iko moze pretvoriti u nesto sto inace nije, znaci to je postojalo u meni, samo je cekalo da se pojavi persona koja ce bas takvo ponasanje da u meni izazove. A za to je kod mene potrebno da neko uradi nesto stvarno strasno i neoprostivo. Do smrti. Pa verovatno ni posle nje. Pa, eto davno je to bilo, ali desilo se da se nasla bas takva osoba i da je uradila bas tako nesto. A onda je proslo jos mnogo vremena, ali kad ti tako nesto uradi neko koga si smatrao za sasvim nesto drugo i cenio ga, izmedju ostalog, ne postoji dovoljno dugo vreme...A kako sam se osecala posle toga?....Sto je najbolje od svega, osecala sam se odlicno..Znas ono, smestila sam te six feet under, gde ti je i mesto, a sad bi mogla na sampite i limunadu 8). I da ti nisi postavila ovakvo pitanje, ne bih ga se nikad ni setila...
 
medena:
MOJE PITANJE ZA SVE, DA LI VAS JE NEKO IKAD TOLIKO ISPROVOCIRAO, I PROBUDIO NAJCRNJE DJAVOLE, DA STE SE U JEDNOM TRENUTKU PRETVORILI U NESTO STO INACE NISTE, I PONELI TAKO DA STE DOTICNU OSOBU UKOPALI BAR DVA METARA ISPOD ZEMLJE. I KAKO STE SE POSLE TOGA OSECALI?

Ovo mozes da pitas DON-a. Ovih dana je u takvom tripu (probudili mu se JSO djafolchitji).

medena:
Da, bas je tako bilo, samo ne verujem da se iko moze pretvoriti u nesto sto inace nije, znaci to je postojalo u meni, samo je cekalo da se pojavi persona koja ce bas takvo ponasanje da u meni izazove. A za to je kod mene potrebno da neko uradi nesto stvarno strasno i neoprostivo. Do smrti. Pa verovatno ni posle nje. Pa, eto davno je to bilo, ali desilo se da se nasla bas takva osoba i da je uradila bas tako nesto. A onda je proslo jos mnogo vremena, ali kad ti tako nesto uradi neko koga si smatrao za sasvim nesto drugo i cenio ga, izmedju ostalog, ne postoji dovoljno dugo vreme...A kako sam se osecala posle toga?....Sto je najbolje od svega, osecala sam se odlicno..Znas ono, smestila sam te six feet under, gde ti je i mesto, a sad bi mogla na sampite i limunadu 8). I da ti nisi postavila ovakvo pitanje, ne bih ga se nikad ni setila...

Oce da predjes ti jednom na stvar? Mislim, jel bar tebi jasno o chemu prichas?


LL&P,

fakppuppet
 
Znam da budem veeeliko djubre, a do toga me treba bas dobro isprovocirati.
To sam zadnji put uradila mom ex koji me i posle 2 godine od raskida smarao. 2 godine mu na fin nacin pokusavam da objasnim da je kraj (mada je on mene sutnuo!!!) i da ne zelim da budem vise s njim, da bi mi posle 2 godine (malo mi je trebalo :roll: ) pukao film i postanem ono najvece djubre koje postoji, bez dlake na jeziku, kazem i sta mislim i sta ne mislim na najgrublji moguci nacin... Ne javlja se vise....
 
MOJE PITANJE ZA SVE, DA LI VAS JE NEKO IKAD TOLIKO ISPROVOCIRAO, I PROBUDIO NAJCRNJE DJAVOLE, DA STE SE U JEDNOM TRENUTKU PRETVORILI U NESTO STO INACE NISTE, I PONELI TAKO DA STE DOTICNU OSOBU UKOPALI BAR DVA METARA ISPOD ZEMLJE. I KAKO STE SE POSLE TOGA OSECALI?

Jednostavno ja sve sto imam kazem odmah,ne umem da se svetim kasnije sa predumisljajem,mada se divim ljudima koji to mogu,deluje mocno...
Ja sam imala genijalne ideje,ali jednostavno nisam taj lik,mislim da sve dodje na svoje u zivotu i da se to desi spontano,ne moramo bucno da se svetimo...
Samo se jednog dana slatko nasmejem kad vidim gde je ta osoba a gde sam ja... :wink:
 
Hej ljudi, pa ovde je samo pitanje hoce li proraditi sujeta ili nece... sto kaze Gaz, ako sam totalno ravnodusna, znaci da sam tipa skroz prevazisla ako mi je ikada i znacio nesto, i da mi sujeta nije povredjena... e ali ako je drugacije, ili ako me je decko uvek privlacio i provociorao ( ja inace volim nadmetanja), e onda bi te igrice i nastavila i posle raskida ili nekog neuspelog muvanja ili kombinacieje..., ali ono, cisto da se zna ko je ko, i gde je kome mesto... znas kao, malo flerta cisto da se podsetimo kako je to bilo, i da moja sujeta bude podhranjena time sto i dalje mogu da ga imam, a necu...e stvarno je ovo bolesno, ali tako je to sa zenskom cudi...mada ni muskarci nisu bolji, samo se sad ovde svi nesto prave finiiii.... pa zar nije normalno da nekada proradi zelja za osvetem, zasto se osecati lose pose toga..? Naprotiv...
e, da,
Dobro Jutro!
 
Ma, jasno... Stvar je samo u nasoj sujeti, jer da se radi o ljubavi, ne bismo ni isli svjesno na to da povrijedimo bice koje volimo...
Elem, kad se odlucim na osvetu, ne osjecam se lose...
Naprotiv, kad to najzad uradim, sjajno se osjecam... 8)
Ipak, i pored toga, stojim na stanovistu da je najbolje proslost ostaviti za sobom i ne svetiti se, dakle prevazici povrijedjenu sujetu u s mirom krenuti dalje...
Ali, ne moze se bas uvijek tako... Svi smo mi ipak ljudi od krvi i mesa...
Dobro jutro, kety...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top