• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Koliko cura depilira 'brkove'?

M

misica

Gost
zovem se jovana devic iz bele crkve sam.imam brkove i depiliram ih voskom svake 2,3nedelje.grozno se osecam posebno zbog toga sto sam se do skoro druzila sa devojkom koja je savrsena,za kojom se svi okrecu!to je odvratno i sve bih dala da nemam te brkove i uopste da sam kao ta moja bivsa drugarica.moj broj je 064 25 92 795pa ko hoce da razgovara o temi brkova nek nazove!!!

R

Romantic Warrior

Gost
misica:
zovem se jovana devic iz bele crkve sam.imam brkove i depiliram ih voskom svake 2,3nedelje.grozno se osecam posebno zbog toga sto sam se do skoro druzila sa devojkom koja je savrsena,za kojom se svi okrecu!to je odvratno i sve bih dala da nemam te brkove i uopste da sam kao ta moja bivsa drugarica.moj broj je 064 25 92 795pa ko hoce da razgovara o temi brkova nek nazove!!!

Sestro/brate, zar mislis da je neko ovde slep, i da ne provaljuje da pokusavas(te) da zezate tu ortakinju?
Deca znaju da budu okrutna, znaci imate negde oko 10-11 god, a ako kojim slucajem imate vise, zapitajte se sta vam se dogodilo.

:twisted:

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.252
Nemoj neko da mi dira devojke koje uredjuju svoje brkove.....

Bolje uredne nausnice (valjda se tako kaže) nego strahovi , nesigurnosti i fobije.....
Znam nekoliko čučuk stana , i dve "hajduk veljko" varijante.....
Znam da veljko nosi odgovornost i zahtev za pedantnim reagovanjem svakodnevno , kao i probleme u starosti, ali ishrana današnjice mnoge stvari indukuje , čak i kad genotip nije kriv......

Mada iskren da budem , nije me do sada bolo, nisam imao prilike da mi takva bude devojka.....možda zbog toga , ali za dva puta sam siguran da je druga stvar bila u pitanju, znači brčići mi nebi smetali.

Poruka
5.893
...не заборавимо и маљаве ручице...Ништа "слађе" од тога...Кад ме загрли, никад нисам сигуран, можда сам себе грлим ??? Длачице једино могу да прођу у међуножју, и то умерено, ништа а ла "четникуша" и слично...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.