Koliko covek mora da bude pijan ?

Muka jedna....prava pijanstva su kada treba da stignes drugare u picu, oni pocnu sa nekom rakicinom, pa predju na vino ili pivo a ti tek treba sve to da popijes, a nemas tri ruke nego jedno za drugim...rakija pivo vino i jos ako neko pije sokic, pa sve to ubrzano...sutra pouzdano znas da su dolazili neki marsovci u plavim uniformama, ali nemas pojma zasto...ispostavi se da si bio "najtrezniji" za voznju....i sve uredno parkirano, auto ceo, svi zivi....osim neke travuljine okacene s prednje strane i blata oko vrata i po sajtnama...kazu i bog cuva pijance....
 
Ja sam odavno naucio da pijem. Ne secam se kada sam se poslednji put deknuo da se kotrljam kuci. Cirkam.,cim osetim da prelazi u buckanje iskuliram i usporim lagano. I najlepse mi je to cirkanje. Taman se lepo opustim, prica, zezanje, odem kuci mogu da kockam odecu za primer. Mislim da me je zestina tome naucila. Nije isto kao kada pijes pivo. A volim dobru vodku.
A ti blackouti to nisam imao ni kada sam bio u najgoroj fazi pijanstva po 10 dana.
 

Back
Top