koliko cesto lazete?

Mene poznaju kao coveka koji mrzi laz i niko ko me poznaje ne moze da se seti neke moje lazi jos od detinjstva. Ne postoji korisna laz niti bilo kakvo opravdanje za nju. Svaka istina je dobra a svako manipulisanje istinom u korist lazi je kruna laganja.
 
Ako nekad znas da te neko slusa i misli "Sve sto budes rekla bice iskorisceno protiv tebe" onda je prava uzivancija da pocnes da lazes, i da lazes, da lazes, i da ga gledas u oci, i da pobesnis od srece kad ga vidis kako pamti i kuje unapred paklene planove. :D I svi me gledaju tih dana, i pitaju se sto sam tako srecna, sto se smejem dok idem ulicom. Kako da im objasnim?
 
Moja bivsa cimerka iz Studentkog grada Danijela, ona je kao Aska iz basne Aska i vuk, stalno bezi od nevidljivog vuka i mora da laze stalno, moje lazi nikad nisu takve da moram da lazem. Ja jednostavno samo skinem nekog sa grbace tako sto ga slazem i onda on odjuri ko zna u kom pravcu povodeci se time sto sam mu ispricala.Nikad ne bih mogla kao Danijela da stavljam nesto na laz, da se oslanjam na laz, da mi sluzi laz za neku vecu korist. Imam i neke simpaticne lazi koje dobro dodju. Kad mi pominju bivsu od mog decka ili neku drugu osobu znacajnu u njegovom zivotu, ja kazem samo "Ah, ona, pa ona se odselila u Kanadu" :D
 
Ako nekad znas da te neko slusa i misli "Sve sto budes rekla bice iskorisceno protiv tebe" onda je prava uzivancija da pocnes da lazes, i da lazes, da lazes, i da ga gledas u oci, i da pobesnis od srece kad ga vidis kako pamti i kuje unapred paklene planove. :D I svi me gledaju tih dana, i pitaju se sto sam tako srecna, sto se smejem dok idem ulicom. Kako da im objasnim?

Nastavis sa lazima...toliko dugo dok ne shvate da je istina :lol:
 

Back
Top