Добро дошли
Buduća legenda
- Poruka
- 27.854
Zidojče cajtung o ratu u Libiji piše:
„Nije jasno koliko će dugo NATO izdržati u Libiji. Navodno se rezerve municije rapidno smanjuju. SAD nisu u stanju da priskoče u pomoć zato što njihove bombe ne mogu da stanu u evropske avione. Međunarodne trupe nastavljaju napade u Libiji. NATO je saopštio da su avioni u petak leteli 145 puta, 58 puta su bombardovani različiti ciljevi. Takva frekvencija neće biti moguća na duže staze: Municija je, piše "Vašington post", pri kraju. Tako pišu američke novine koje se pozivaju na oficire NATO. Na internet prezentaciji Vašington posta takođe piše da oskudica municije pokazuje i nemogućnost Evropljana za relativno ograničen vojni napad. Iz tog razloga se postavlja pitanje da li SAD i dalje mogu da se drže po strani kada je u pitanju ovaj sukob.
Moamer al Gadafi se, doduše, sve jače bori, očigledno je da njegov režim u međuvremenu koristi međunarodno zabranjenu kasetnu municiju, i to u blizini naselja.
http://www.dw-world.de/dw/article/0,,14995368,00.html
Та силна армада ускоро ће крахирати. Немају снаге за озбиљнију и на дужи рок заврше посао.
Јесу ли то Амери намерно пустили НАТО да се угрува у Либијској пустињи и европском НАТО командном кадру кажу да без Америке нема победе?
„Nije jasno koliko će dugo NATO izdržati u Libiji. Navodno se rezerve municije rapidno smanjuju. SAD nisu u stanju da priskoče u pomoć zato što njihove bombe ne mogu da stanu u evropske avione. Međunarodne trupe nastavljaju napade u Libiji. NATO je saopštio da su avioni u petak leteli 145 puta, 58 puta su bombardovani različiti ciljevi. Takva frekvencija neće biti moguća na duže staze: Municija je, piše "Vašington post", pri kraju. Tako pišu američke novine koje se pozivaju na oficire NATO. Na internet prezentaciji Vašington posta takođe piše da oskudica municije pokazuje i nemogućnost Evropljana za relativno ograničen vojni napad. Iz tog razloga se postavlja pitanje da li SAD i dalje mogu da se drže po strani kada je u pitanju ovaj sukob.
Moamer al Gadafi se, doduše, sve jače bori, očigledno je da njegov režim u međuvremenu koristi međunarodno zabranjenu kasetnu municiju, i to u blizini naselja.
http://www.dw-world.de/dw/article/0,,14995368,00.html
Та силна армада ускоро ће крахирати. Немају снаге за озбиљнију и на дужи рок заврше посао.
Јесу ли то Амери намерно пустили НАТО да се угрува у Либијској пустињи и европском НАТО командном кадру кажу да без Америке нема победе?



показујеш своје жуто нацистичко лице!!!