• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Koliko brzo odustajete?

Sensei

Master
Moderator
Poruka
44.635
Negde 50-tih prošlog veka Curt Richter, profesor na Johns Hopkins Univerzitetu je vršio eksperiment sa miševima tako što ih je stavio u posudu punu vode odakle nisu mogli da izadju. U proseku, miševi su plivali nekih 15-tak minuta i onda su potonuli i udavili se.

Onda ih je on vadio iz vode taman kad su počeli da se dave, osušio ih, sačekao da se oporave a onda ponovo stavio u posudu sa vodom. Ovog puta su se ti isti miševi održavala na vodi i preko 15 sati!

m.jpg

To me navelo na pitanje, koliko brzo odustajete?

Poslednja izmena:

Gost 436702

sexendragsenrokenrol
Poruka
12.227
Da, zavisi od čega..
Al generalno imam tu neku crtu da budem tako naoštrena na nešto i sve super sva sam u tome a onda me u jednom momentu prođe vako PUFF ko da me nije ni držalo.. Tako da znajući sebe u tom smislu gledam da (kad mi je nešto bitno) požurim sa realizacijom dok se nisam ohladila od ideje il čega već...

Poslednja izmena:

Danik

Autor Lošeg Života
Poruka
13.519
hvataš se za marginalnu stvar gde je poenta nešto drugo. U rangu je da mi objasniš kako nisam stavio zarez negde ili da sam trebao da odvojim po pasusima.
Ja bih u ovoj drugoj rečenici iza zarez stavilla zarez ili napravila dramsku pauzu sa tri tačke ....
Samo kažem, ali ne mora...uopšte 🤷

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.