Quantcast

Koliko američkih stvari imate na sebi i u sobi, a koliko ruskih?

Lignjoslav Pipak

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
119
Ko od vas ima farmerke na sebi u ovom trenutku :per:?
Ko od vas ima koka-kolu u frižideru u ovom trenutku :per:?
Ko od vas najviše koristi neki windows operativni sistem :per:?
Priznajte, da li imate (u prostoriji u kojoj se sad nalazite) više zapadnih stvari nego ruskih :per:?
Koje marke vam je TV, komp, frižider, mobilni telefon... Da ne potiču ti proizvodi iz zemalja koje su priznale Kosovo (zemlje koje mrzite) :per:?

Da li prosečnog srpskog nacionalistu treba da je sram da npr. nosi stvari od teksasa (simbol amerike)?

Ovo je tema za srpske nacionaliste.

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
8.392
Ko od vas ima farmerke na sebi u ovom trenutku :per:? Trenerku :P A inače nosim 'kargo' pantalone
Ko od vas ima koka-kolu u frižideru u ovom trenutku :per:? Ne pijem kokakolu, ako pijem sok pijem voćni, gusti.
Ko od vas najviše koristi neki windows operativni sistem :per:? Da znam da koristim Linux sutra bih ga instalirao
Priznajte, da li imate (u prostoriji u kojoj se sad nalazite) više zapadnih stvari nego ruskih :per:? Hm, Asus, aiwa, behringer, Jackson - eto jedino gitara , al ona je sklepana u indiji, oovo ostalo ništa nije sa zapada.
Koje marke vam je TV, komp, frižider, mobilni telefon... Da ne potiču ti proizvodi iz zemalja koje su priznale Kosovo (zemlje koje mrzite) :per:? LG, Samsung, Nokia ... c

Da li prosečnog srpskog nacionalistu treba da je sram da npr. nosi stvari od teksasa (simbol amerike)?
Mislio sam da su dolar, ona ružna zastava i ona pokisla ptičurina simboli amerike

Lignjoslav Pipak

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
119
Pogresno pitanje postavljas,
trebalo bi da bude: da li neko ima da nema nesto Kinesko kod sebe?
Isto pitanje vazi i za sadasnje Americke nacionaliste.
Ovo je tema o američkim stvarima, ne o kineskim. Nemam ništa protiv da pokreneš o kineskim.

P.S. Kineske stvari su bofl.
Dakle, ko od vas (dežurnih pljuvača po svemu što je američko) ima stvari od zemalja koje su priznale Kosovo (pre svega mislim na SAD i Japan).

medved_bg

Elita
Poruka
15.521
Ko od vas ima farmerke na sebi u ovom trenutku :per:? E, neam.
Ko od vas ima koka-kolu u frižideru u ovom trenutku :per:? Neam, ne trošim.
Ko od vas najviše koristi neki windows operativni sistem :per:? To trošim.
Priznajte, da li imate (u prostoriji u kojoj se sad nalazite) više zapadnih stvari nego ruskih :per:? Tehnika u sledećem pitanju.
Koje marke vam je TV, komp, frižider, mobilni telefon... Da ne potiču ti proizvodi iz zemalja koje su priznale Kosovo (zemlje koje mrzite) :per:? Sony & Philips, Fujitsu-Siemens, Obod, Motorola...

Da li prosečnog srpskog nacionalistu treba da je sram da npr. nosi stvari od teksasa (simbol amerike)? ne ako je novopazarski
Ovo je tema za srpske nacionaliste. E, onda ništa :mrgreen:

Fixa

Veoma poznat
Poruka
12.743
ako mi se nešto svidža i kvalitetno je, yebe mi se da l' je američko ili rusko ili kambođansko, a još više mi se yebe šta koja stvar simbolizuje. psihopate.

Timoteklan

Zainteresovan član
Poruka
142
Ovo je tema o američkim stvarima, ne o kineskim. Nemam ništa protiv da pokreneš o kineskim.

P.S. Kineske stvari su bofl.

Dakle, ko od vas (dežurnih pljuvača po svemu što je američko) ima stvari od zemalja koje su priznale Kosovo (pre svega mislim na SAD i Japan).
Kao prvo, maltene sve sto se prodaje od garderobe, elektronike i igracaka na zapadu a pogotovo u Srbiji je MADE IN CHINA. Da ne pricam o americkim proizvodima, oni bukvalno vise i ne postoje (Uskoro ce im mozda nestati i GM, Chrysler itd.)
Bolje se malo raspitaj gde se sta radi i pravi, jer nemas pojma.

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
37.089
da nema amerike,i svih onih mudrih ljudi koji su u USA ostvarili svoj san i doprineli razvoju covecanstva ka boljem, ne bi bilo :
struje
i zato svi ovi sto *****ju u ovoj zabiti od drzave, kao talibani, protivu necega sto je donelo vise koristi Srbiji, a najmanje stete, nek lepo iskljuce racunare i internet i nek se okrenu gledanja 2. programa RTS koji i ne bi postojao da nema USA.....

27E

Buduća legenda
Poruka
46.861
nisam bas siguran, skoro svi naucnici u usa su dosli sa strane, ili njihovi roditelji

znaci struju bi izmislili ovde da nisu tamo

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
37.089
nisam bas siguran, skoro svi naucnici u usa su dosli sa strane, ili njihovi roditelji

znaci struju bi izmislili ovde da nisu tamo
jel, pa sto tesla nije ovde nego tamo
sto pupin nije ovde nego tamo
a da je u Srbiji probao....jos bi svinje setale Beogradskim ulicama da se prebace za Ugarsku

Hugo Chavez

Primećen član
Banovan
Poruka
986
Vecinom imam srpske i kineske stvari. Od americhkog imam samo hardver i softver koji je dizajniran, ali ne i proizveden u SAD(proizveden je u Aziji, vecinom Kini). Od ruskog imam neshto literature i svakodnevno jedem 7 days slatkishe.

Timoteklan

Zainteresovan član
Poruka
142
da nema amerike,i svih onih mudrih ljudi koji su u USA ostvarili svoj san i doprineli razvoju covecanstva ka boljem, ne bi bilo :
struje
i zato svi ovi sto *****ju u ovoj zabiti od drzave, kao talibani, protivu necega sto je donelo vise koristi Srbiji, a najmanje stete, nek lepo iskljuce racunare i internet i nek se okrenu gledanja 2. programa RTS koji i ne bi postojao da nema USA.....

Po tvojoj logici i Hitler sa celom tadasnjom Nemackom su bili sveci. Hitlerovoj Nemackoj trebamo biti zahvalni za velika dostignuca u medicini (imali su dosta ljudskih zeceva u logorima -> Ausvica itd.), Hitlerovi naucnici su izmislili prvu raketu, najveci hitlerov inzinjer (Werner von Braun) je posle drugog svestkog rata konstruisao prve americke rakete kao i raketu Saturn (ona sto je odletela do meseca). Moglo bi se ovde jos dosta toga dodati sta su sve Nemci izmisljali i stvarali za vreme drugog svestkog rata (prvi mlazni avion, Volkswagen, autoputevi...).

Poslednja izmena:

baraba

Domaćin
Poruka
3.528
Po tvojoj logici i Hitler sa celom tadasnjom Nemackom su bili sveci. Hitlerovoj Nemacki trebamo biti zahvalni za velika dostignuca u medicini (imali su dosta ljuskih zeceva u logorima -> Ausvica itd.), Hitlerovi naucnici su izmislili prvu raketu, najveci hitlerov inzinjer (Werner von Braun) je posle drugog svestkog rata konstruisao prve americke rakete kao i raketu Saturn (ona sto je odletela do meseca). Moglo bi se ovde jos dosta toga dodati sta su sve Nemci izmisljali i stvarali za vreme drugog svestkog rata (prvi mlazni avion, Volkswagen, autoputevi...).

pa normalno Voljeni Vodja i Deutschland über alles :D

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
37.089
Po tvojoj logici i Hitler sa celom tadasnjom Nemackom su bili sveci. Hitlerovoj Nemackoj trebamo biti zahvalni za velika dostignuca u medicini (imali su dosta ljudskih zeceva u logorima -> Ausvica itd.), Hitlerovi naucnici su izmislili prvu raketu, najveci hitlerov inzinjer (Werner von Braun) je posle drugog svestkog rata konstruisao prve americke rakete kao i raketu Saturn (ona sto je odletela do meseca). Moglo bi se ovde jos dosta toga dodati sta su sve Nemci izmisljali i stvarali za vreme drugog svestkog rata (prvi mlazni avion, Volkswagen, autoputevi...).
malo vise si odlutao ali slazem se sa onim dostignucima u medicini..zec nije covek