Koliki je rizik?

Ma... Do sada sam ili sa kondomom uvek, ili nisam nastavljao posle jednog svrsavanja dok se ne ispiskim, ili su uzimale pilule... Ne znam sta mi bi, sa jednom sam spavao 4 puta bez kondoma ( nisam koristio jel sam joj ja prvi pa nema bolesti :D ) i dva puta sam nastavio posle svrsavanja. Samo sam ga dobro iscedio i oprao, al se nisam ispisao...
 
Ma... Do sada sam ili sa kondomom uvek, ili nisam nastavljao posle jednog svrsavanja dok se ne ispiskim, ili su uzimale pilule... Ne znam sta mi bi, sa jednom sam spavao 4 puta bez kondoma ( nisam koristio jel sam joj ja prvi pa nema bolesti :D ) i dva puta sam nastavio posle svrsavanja. Samo sam ga dobro iscedio i oprao, al se nisam ispisao...

Samo se tuche u venu...
 
Ma... Do sada sam ili sa kondomom uvek, ili nisam nastavljao posle jednog svrsavanja dok se ne ispiskim, ili su uzimale pilule... Ne znam sta mi bi, sa jednom sam spavao 4 puta bez kondoma ( nisam koristio jel sam joj ja prvi pa nema bolesti :D ) i dva puta sam nastavio posle svrsavanja. Samo sam ga dobro iscedio i oprao, al se nisam ispisao...

Ne mora nista da znaci:manikir:Opusteno bre, i drugi put budite malo odgovorniji.:)
 
ebo te sredina ciklusa i vi udri 4 puta za redom bez:eek:
samo cu reci ko vas ebe sami ste krivi sta god bude

i posle treba se truje postinorom zato sto ih je mrzelo da navuku kondom, e svasta, pa nisu to bombonice aman ajde malo saosecanja, a njoj pameti i ne guraj ga vise bez zastite:roll:
 
I ja sam u tom fazonu, ali sam hteo jos necije misljenje. A kada sam ucio o tome procitao sam da je za oplodnju potrebna veca kolicina spermatozoida da bi jedan uspeo da stigne gde treba...
 

Back
Top