Kolika vam je plata u Big-mekovima ?

Ša lupetate to se sve nabavlja u Srbiji...Ja ne idem često to i nie normalno ali nisam naišao na nešto što nije sveže...A imaš gomilu radnji gde su pljeske od preključe...

Нетачно!

Од земички и хамбургера, преко већ насецканог помфрита у кесама, до исецканог сувог лука у кесама (који се онда натапа водом да би постао "нормалан"), СВЕ је то амерички производ.
Тако је бар било пре двајс и кусур година, кад се отворио први Мек на Славији.
А то знам зато што сам радила у њему.
 
Нетачно!

Од земички и хамбургера, преко већ насецканог помфрита у кесама, до исецканог сувог лука у кесама (који се онда натапа водом да би постао "нормалан"), СВЕ је то амерички производ.
Тако је бар било пре двајс и кусур година, кад се отворио први Мек на Славији.
А то знам зато што сам радила у њему.
Pa sigurno da je prvih godina bilo tako...Mada ne vidim razlog da čovek koji kupi franšizu toga kupuje nešto američko i plaća 5 puta više nego da kupuje domaće...Jedina veza sa Amerikom je simbol...
 
Pa sigurno da je prvih godina bilo tako...Mada ne vidim razlog da čovek koji kupi franšizu toga kupuje nešto američko i plaća 5 puta više nego da kupuje domaće...Jedina veza sa Amerikom je simbol...
Ni ja ne vidim razlog da se uvozi iz Amerike (skupa radna snaga + ogromne cene transporta + carina i slicno), kada se moze napraviti lokalno i to puno jeftinije i brze.
 
Не ради се толико о ђубрету у смислу квалитета, (мада је и то битно, кад правиш домаће пљескавице бираш најбоље месо, и само месо, а овде убацују и соју), већ по укусу и изгледу.

А посебно су одвратне оне "лепињице".
Ma samo si malo više nostalgična;)
 
Ša lupetate to se sve nabavlja u Srbiji...Ja ne idem često to i nie normalno ali nisam naišao na nešto što nije sveže...A imaš gomilu radnji gde su pljeske od preključe...

Pa sta ako se nabavlja u Srbiji ? Il mozda mislis na ovo , sto majke ne dozvoljavaju tinejdetima da sede u kafanama , nego samo u mekovima .
Nece da im dca budu ko Mika Alas , nego ko Denis Rodman .
 
Pa sigurno da je prvih godina bilo tako...Mada ne vidim razlog da čovek koji kupi franšizu toga kupuje nešto američko i plaća 5 puta više nego da kupuje domaće...Jedina veza sa Amerikom je simbol...


Врло је могуће да САДА и јесте тако... онда су ипак била друга времена (говоримо о осамдесетим), другачија пословања (увоз-извоз), другачији стандард (много бољи), а и то је био ПРВИ Мек у Србији (добар утисак и тако то).

Баш сам скоро јела БигМек (хтедох да се подсетим старих времена) и није НИ ПРИНЕТИ оном из осамдесетих... тако да могу да наставим да се не храним у МекДоналдсу. :)
 

Бројеви су неумољиви, знам.

Сад ти изабери најпригоднији зид, и ударај главом у њега покушавајући да схватиш зашто данашња плата купује више Биг Мекова него она од пре 10 година.
 
:think:

Бројеви су неумољиви, знам.

Сад ти изабери најпригоднији зид, и ударај главом у њега покушавајући да схватиш зашто данашња плата купује више Биг Мекова него она од пре 10 година.

Dabome isto kao sto je neumoljivo da ce ovi koji vladaju zemljom da ispuse na sledecim izborima bas zbog tog "dobrog standarda" u kojem sada zivimo :think: konacno su i oni okoreli ljudi koji su se do juce kunuli u DS i Tadica shvatili doke nas je doveo i dokle nas vodi njihova politika z:D
 
Pa nije opasniji mek od svih ovih industrijskih virsli koje se masovno kupuju , a kostaju 200 din kilo , a kilo svezeg mesa kosta 400 , mos' misliti od cega se tek ono pravi , a o pastetama i praskim sunkama da i ne pricam , a to se jede mnogo vise od meka koji je u sustini kod nas luksuz .

Ma ne radi se o tome u opste ... a za virsle ... znam kako se prave. Ne mogu da ti kazem .... prosto mi je gadno da o tome pisem i tu si u pravu . Al opet , visee volim da moj najstariji sin sedi samnom u kafani , nego da idemo u Mek . Kafana je cudo . Mek je u tom smislu sranje . E al ima majki koje vise vole obrnuto , da im deca idu u mek , a ne u kafanu ... iz ko zna kakvih predrasuda .
 
Poslednja izmena:
exb600qqziksfn9n56nx.jpg


Vidi bre sta su cene, a i kvalitet je na vise nego zavidnom nivou........Kakav McDonald?
 
Bolji je punjeni pileći batak , belo mi je nekako suvo . :think:

Punjeni pileci RULZz:D

Inace, Big mek je shit, ja tamo jedem samo onaj MC chicken, nista vise.

Naravno, ne mislim da je shit zato sto je nezdrav, kojem pravom Srbinu je tako nesto mana kod hranez:Dz:Dz:D

Jeste nezdravo, ali su one pastete i virsle duplo nezdravije, pa ljudi opet to jedu.

A tacno je da masa ljudi jede tamo, sto znaci da je ono lomljene Mc-a bilo potpuno besmisleno, jer je isti postao itekako deo srpskog identiteta danas.
 
Не ради се толико о ђубрету у смислу квалитета, (мада је и то битно, кад правиш домаће пљескавице бираш најбоље месо, и само месо, а овде убацују и соју), већ по укусу и изгледу.

А посебно су одвратне оне "лепињице".


U domace rostilj meso ide najgore meso, zato je tako i ukusno...Mada, meni se rostilj meso smucilo, bataci, vesalice, raznjici, crevca, skembici, teleca glava, sve je to bolje od rostilj mesaz:Dz:Dz:D
 

konacno su i oni okoreli ljudi koji su se do juce kunuli u DS i Tadica shvatili doke nas je doveo i dokle nas vodi njihova politika
Čedomir Jovanović je bolid odavno ← on se i na ranijim izborima odbijao jasno izjasniti za Tadića.

Tako da, ovo nije ništa novo od njega (da kritikuje druge članove DOS-a, dok su razni Radikali još uvek živi).

A ako misliš na druge osobe koje više ne podržavaju Tadića... To više nema nikakve veze, jer je Boris Tadić toliko uradio za njih, da je opozicija potpuno uškopljena, i ne može više doneti nagle zaokrete.
 
Pa sta ako se nabavlja u Srbiji ? Il mozda mislis na ovo , sto majke ne dozvoljavaju tinejdetima da sede u kafanama , nego samo u mekovima .
Nece da im dca budu ko Mika Alas , nego ko Denis Rodman .


Mc nije zlatan, ali je 10 puta zdravije mesto za decu od raspalih birtija i kladionica (koje su u potpunosti preuzele atmosferu starih kafancina). Jeste da ima bolja hrana, ali sve ostalo osim hrane (sto je vaznije) je uzas zivi. Ekipa kvazi pajtosa koji beze iz kuce jer ne mogu da provode vreme sa zenama, jer su im se smucile.
 

Back
Top