Kolika je kazna ako vozis vise od 80kw......

Pošto se sistem ne pravi na bazi tvog deteta ili jednog deteta, nego na bazi svih klinaca, onda je bezbednije da bude ovako kako je.
Nije.
Naprotiv, nebezbednije je voziti Yugo bez erbegova sa ASS kočnicama nego bilo koji auto iz kategorije preko 109 ks.

Nažalost ovde sistemu nije bezbednost cilj, nego otimanje para narodu.

Zato što oni obučavaju kandidata da zna da upravlja vozilom, nisu psiholozi, psihijatri ili vidovnjaci.

Mislim, mogu ja ovako do sutra, ali nema smisla...
Pa kad su ga obučili i dali dozvolu šta koimoy drkaju?

Mogu i ja do sutra.

Samo smatram da nema smisla naplatiti 40000 devojci koja je uredno vozila uredno registrovan ispravan auto zbog nekakve glupave birokratske odluke.

Poslednja izmena:
Pa kad su ga obučili i dali dozvolu šta koimoy drkaju?

Mogu i ja do sutra.

Samo smatram da nema smisla naplatiti 40000 devojci koja je uredno vozila uredno registrovan ispravan auto zbog nekakve glupave birokratske odluke.

To što ti znaš da upravljaš vozilom ne znači da si bezbedan u saobraćaju jer na bezbednost u saobraćaju utiče još xy faktora, a to zavisi i od glave tog klinca, a svi znamo da glave klinaca nisu baš zrele i racionalne uvek.

Možemo i do prekosutra, rođeni.

Nije glupava birokratska odluka, već Zakon koji je donet od strane ljudi koji se malo više razumeju u to nego ti.

To što ti znaš da upravljaš vozilom ne znači da si bezbedan u saobraćaju jer na bezbednost u saobraćaju utiče još xy faktora, a to zavisi i od glave tog klinca, a svi znamo da glave klinaca nisu baš zrele i racionalne uvek.

Možemo i do prekosutra, rođeni.

Nije glupava birokratska odluka, već Zakon koji je donet od strane ljudi koji se malo više razumeju u to nego ti.

Bezbednost mene kao vozača nije tema.

Bezbednost vozila jeste tema.

To je znači ono kad kupiš detetu polovnjaka od 2000 umesto da vozi porodični automobil koji ne sme zbog glupog ograničenja.

Glave klinaca koji polože ispit i dobiju dozvolu za upravljanje motornim vozilima mora da pregleda odgovarajuće medicinsko telo i da svoje stručno mišljenje.

Dakle, glupava je birokratska odluka.
Potpuno neutemeljena, kako sam to već lepo višestruko ilustrovao.

Razumeju se, al u otimanje para narodu.
Što je i jedina svrha birokratske zabrane licima koja su položila ispit i dobila dozvolu.

Možemo i do prekosutra.

Bezbednost mene kao vozača nije tema.

Bezbednost vozila jeste tema.

To je znači ono kad kupiš detetu polovnjaka od 2000 umesto da vozi porodični automobil koji ne sme zbog glupog ograničenja.

Glave klinaca koji polože ispit i dobiju dozvolu za upravljanje motornim vozilima mora da pregleda odgovarajuće medicinsko telo i da svoje stručno mišljenje.

Dakle, glupava je birokratska odluka.
Potpuno neutemeljena, kako sam to već lepo višestruko ilustrovao.

Razumeju se, al u otimanje para narodu.
Što je i jedina svrha birokratske zabrane licima koja su položila ispit i dobila dozvolu.

Možemo i do prekosutra.

Može, prijatelju, nikakav problem.

Bezbednost tebe kao vozača je tema, jer zapravo bezbednost vozila oslikava bezbednost vozača. Eto i to sam ti rešio.

Odgovarajuće medicinsko osoblje ne može da pregleda glave klinaca jer bi se to smatralo diskriminacijom prema nekima, tako da to što bi ti svom detetu dao porodični automobil, moraš da shvatiš da zakon nije pravljen prema jednom detetu, nego prema opštem mišljenju stanja svesti klinaca.

Vrlo utemeljena, kao što i skuter do 50 kubika možeš voziti bez dozvole za motor, a preko toga ti treba dozvola. Takođe, vrlo utemeljeno, jer skuter ide do 45km/h kao i električni trotinet danas, pa samo stavi kacigu i vozi, tom brzinom teško da ćeš da napraviš problem i da hoćeš, kao što može neki mentol sa R1 da se zakuca u ženu otpozadi u njeno auto i ubije je na mestu, ja još nisam pročitao da je skuter zakucao u auto i ubio vozača. A što je to tako? Pa zato što skuter ne može za dve sekunde da ide 150km/h.

E, tako ćeš i ti lepo svom detetu da kupiš nešto slabije, pa i ako poželi kojim slučajem da divlja kao manijak to neće moći baš tako lako jer nema gde ni da ga zaleti pošteno osim na autoputu, pa se ti ovde valjaj po podu i kmeči do sutra, ali to je tako.

Svako, pa i ti ide na lekarski pregled.
Bez lekarskog nema dozvola.
Eto i to sam ti rešio.

Neutemeljena , a tvoje poređenje je o dve različite kategorije vozačke dozvole.
Zato postoje kategorije.

E, tako neću kupovati detetu drugi auto, kao što i nisam jer neće da divlja kao manijak, ali ću zato svugde i uvek govoriti da je u pitanju čisto otimanje para i diskriminacija mladih ljudi.

Back