Kolektivno mrsavljenje :D

biksi

Početnik
Poruka
7
Hej, znam koliko ima slicnih tema i rasprava ali zaboravimo na sve proslo...krenimo ispocetka zajedno jer sve sto zajedno radimo- bice brze, produktivnije i zabavnije... umesto da se samosazaljevamo i gledamo kako zivot prolazi pored nas, hvatajmo voz i zivimo :D Ja zelim ici ispocetka, zaboraviti na sve pokusaje i reci sebi- JA TO MOGU! (Nadam se da necu biti sama :D) Moj predlog je:
1. manimo se dijeta, gluposti i krenimo na pravilan rezim ishrane, striktan ali prolagodljiv svakome od nas :) ( jer discipline bar meni nedostaje a i vama :))
2. idemo u aktivnost, setnja, trcanje i tako dalje, polako, pet minuta na dan-pa cemo stici jednom i do sat :D
3. svaki dan mozemo na ovoj stranici, jer je i predvidjena za to, da delimo iskustva, savete, ohrabrujemo pa i grdimo ako neko prekrsi :D
4. uz sale na svoj racun, entuzijazam, druzenje, jer socijalizacija je jako bitna, pricu, i pronalazenje svoje idealne ishrane ponovo cemo uci u svet mrsavih :D
PA DA KRENEMO? ja vec jesam :) Hajdete i viiii, da ne budem samaaaaa :D

ево оћу и ја :lol: нисам дебела, ал морам да скинем малко са стомака јелте :rumenko: па немам појма шта тачно да радим, све ме мрзи, ал ако ће неко озбиљно овде, почећу и ја :lol:

Ja sam elegantno popunjen,toliko da hocu da puknem od elegacije! Imam oko 5-6 kg viska,mozda i 7-8-9 gde znam :D Idem,trcim hodam u teretani,radim one osnovne telesne vezbe,ali vala i puno jedem,,, :D to me ubi :D

Meni je ostala navika , iz vremena kada sam drzala dijetu, da hranu serviram na mali tanjir.... oci zadovoljne, a polako gubila kilazu.
Slatko sam naravno zaobilazila, mozda jedno parce, ali pre toga, ono sto volim, jedem dok ne nestane.... za godinu dana izgubila sam
16 kg., i nisam se vise nikada gojila .... recept je - jedes da bi ziveo , a ne da zivis da bi jeo .... kada je dosadno, a ti setaj , nema grickanja
iz dosade...;)

Ustao u pola 7,doruckovao-bananu+jogurt sa 0% masti,sve to u ovsene pahuljice onako izmuljano sa malo cimeta...divota :D,u pola 9 bio u teretani,tamo radim trenutno samo kardio vezbe(trcanje bajs nordijsko,vijace...),dosao u 11 kuci,istusirao se,pa trk hvataj lastavicu,pa u grad da se vidim sa drugarima da nesto kopiram,tamo vamo,malopre stigoh kuci...pojeo sam samo corbu sa svim mogucim povrcem i pavlakom...onom od 12% bez hleba....i uzeo par zrnaca grozdja...to mi je to za sad!

Ako treba savet tu sam, da vam olaksam i da budete srecni sto mrsavite, ne morate nuzno da se odreknete svega sto volite da jedete samo to treba jesti u pravo vreme.

Pitajte nista ne kosta, kad dodjete u teretanu gde sam trener e tu vec kosta :D

E odlicno da imamo i tebe... ;) Treba savet,hvala na pitanju:ja sad u subotu zavrsavam 12.termin u teretani samo ove kardio vezbe,i palim kod bake za majdanpek,aj mi leba ti reci sta da radim tamo sem da trcim i da preskacem vijacu,da ne zardjam bas...i ako mozes da mi naglasis sta bih trebao i sta ne bih smeo da jedem u kratkim crtama,koliko tecnosti...itd. Da naglasim da sam tek krenuo ovog meseca da se bavim tako tim aktivnostima----imam 86-87-88kg i visina 186cm ako ti to nesto znaci...pozz :D

Петре...

Доручак: две кришке хлеба (60 гр) премазане ајваром

Ужина: јабука

Ручак: супа од поврћа, хлеб 60 гр, кувани купус с месом

Вечера: јогурт (200 мл) и три супене кашике овсених пахуљица

;)

Ово ти је за сутра...сутра пишемо за прекосутра....држи се рецепта и гарант ћеш скинути килограме.

Петре...

;)

Ово ти је за сутра...сутра пишемо за прекосутра....држи се рецепта и гарант ћеш скинути килограме.
sofija pisi i meni:zper:

Петре...

;)

Hvala ti Sofija!!! ;)

Лили, можеш и ти исти рецепт ;)

Поента је само у редовној исхрани....чим се уредовите, прво ће килограми да одлазе због тога....а тек након тога се прелази на калоријско умањење. :)

И не грицкај ништа између оброка. ;)
Само се држи тог рецепта.
Ако немаш ајвар, можеш и павлаку за доручак.
Овако се килограми сигурно скидају, полако и без јо-јо ефекта. :)

Петре...

;)

Prvo ne bih da uvredim nekoga ali na zalost uopste ti nije dobar recept, decko vec ima dosta kilograma ako nije trenirao do sad to znaci da njegovih 88kg nisu misici i da je malo buckast, stavila si u svakom obroku brdo UH ugljenih hidrata tj hleb, hleb nije dobar i ne treba ga jesti u ovim kolicinama u kojima si ti napisala. Ovsene pahuljice se nikad ne jedu uvece, i na zalost ako se bude drzao ovog recepta nece nista skinuti a da ne vezba jos bi se i ugojio. :(

Tvoj recept tek nije za devojke, druga stvar mnogo malo proteina imas i to je veoma lose, u slucajevima kad skidamo salo a pojacavamo misice moramo da unosimo proteine da bi hranili misice da ne bi usli u katabolizam (proces u toku mrsavljenja gde telo pocne da trosi misice) Jos zelim da vas zamolim, nemojte da dajete savete ako niste 100% posto sigurni ili ako niste isprobali ishranu na sebi.

Tvoj dorucak koji si napisala sastoji se od 50g Uh i samo 5g proteina.
rucak, 70g ugljenih hidrata i samo 7 g proteina,
vecera 50g ugljenih hidrata i samo 9 g proteina

Prema ovom subjekat bi se samo gojio i nikakvog napretka ne bi imao.
Imala si dobre namere verujem, ali nemoj da dajes savete ako nisi sigurna.

Back