Kolekcionar

Ah, Momčilo...
Ako te ja klepnem, neće ti biti dobro.
Ali, ne motkom.
Tužno je to što oni koji nemaju mnogo mogu da uvide koliko sreće ima u životu,
pa i ako im izmičeče i bore se za nju.
A oni koji imaju, ne primećuju to što imaju,
i zaogrću sebe u misi o samopovređivanju.
Sjaj, glamur i noževi.... Romeo i Julija..
Patetika ne kvadrat.

Where have you been all my life?
 
I ja voršipujem sakralne objekte, mislim da sam religiozna. :D
Pa možda sam i promašila poentu, zbunjuje me ova tema. Sorry
Ma moze kako hoces, nema pogresnog shvatanja, samo ne mislite da je ikad ista sa nama povrsno

U poslednje vreme razmisljam ima li sustinske razlike izmedju materijalnog i onog sto zovemo spiritualno, neopipljivo

Ovih dana vorsipujem sapun sa 60% soli jer je najblize sto imam moru, jer mi je more daleko
Ko moze da mi kaze da taj osecaj nije u svojoj sustini spiritualan

Kad krene sneg, vorsipovacu grtalicu za sneg
 
Iskreno, ako je iz dinastije Ming, i ako te ne uzbudjuje, nesto je pogresno sa tobom

To je kao da kazem imam Hatori Hanzov mac i ne osecam nista

Mene taj Hamato Jošijev mač uzbuđuje isto kao parče trule vrljike. Stvarno, ja mislio da je moj bivši komšija sa posla pervertido zato što se pipka dok viri u frizerske salone i skuplja kosu iz kanti za smeće po gradu kad ono ima ljudi koje uzbuđuju kineske činije, trule vrljike i mač Oroku Sakija.
 
Mene taj Hamato Jošijev mač uzbuđuje isto kao parče trule vrljike. Stvarno, ja mislio da je moj bivši komšija sa posla pervertido zato što se pipka dok viri u frizerske salone i skuplja kosu iz kanti za smeće po gradu kad ono ima ljudi koje uzbuđuju kineske činije, trule vrljike i mač Oroku Sakija.
Da, da, a Sekspirov sonet je isto sto i recept za strudlu

 
Sta vam tačno izaziva posedovanje i gledanje lepih stvari
Lepe stvari..rastegljiv pojam, npr za mene su lepe stvari naslovne strane stripova o zagoru.
Njih skupljam, imam ih sve, i sad trenutno sakupljam hrvatskog zagora koje je izdavao ludens.
Samo posedovanje tih stripova mi ne izaziva nista, ali gledanje u njih me opusta, vraca u neki svet kad sam bio decak, kad su Čale i keva placali racune..:malav:
 

Back
Top