Kolekcionar tangi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Rahaela:
možeš mi ukratko reći što piše u pravilniko......
možeš i prevest......
i nisam baš tako mala da me nazivaš curicom
Znaci kad prvi put ukljucuje u temu prvo napises "kuc, kuc" i
u isto vreme posaljes "privatnu poruku autoru teme" to je
ona osoba koja je prva na temi, kliknes na njegovo ime
i izaberes opciju "posaljite privatnu poruku....".
Napises sta ti volja, samo da je normalno.
posle toga to vise ne moras raditi.
a194.gif
 
Gryphon:
Ocigledno jurimo razlicite devojke. Ja sam ove sa dzeparcem prerastao
obicno devojke mojih godina rade. :lol:
A izvrnuo si pojam cicije koji nema veze sa materijalnom situacijom osobe,
jel svako normalan nikoga nece nazvati cicijom ako je svestan da covek nema, vec obrnuto.

NECU SE VISE RASPRAVLJATI, SINKE IZVINJAVAM SE NA CHATOVANJU.
Ma samo ti juri koje hoces... ja mirno stojim na bregu i cekam da same dodju... 8-) (vic o 3 bika)
Verovatno da je vrlo uslovljeno materijalnim statusom da li ce neko praviti frku oko 20 din ili nece.. cak i kad radi...
Hehe izvini se sam sebi.... :lol:
 
Psihologue:
Petre opushteno nije vredno tog cimanja tvog intelektuanog opominjanja .Nije poenta da nam svaki
dan zatvaraju teme zbog chata ili svadje.Kuliraj...
Apsolutno se slazem... samo ko sto vidis stalno me neki "leekovi" citiraju prozivaju i vredjaju bez ikakve provokacije... Kontam ja da su ljubomorni i inferiorni ali ne moraju bas svaki dan besne po forumu glumeci neku naivnost i dobrotu...
Ja sam savrseno cool... 8-)
 
Petar_Pan:
Ne vidim sta ce nekoj moje gacice... Mozda da ih stavi mesto jastuka nocu... :lol: Ili mozda da ih mirise kad se samozadovoljava... :lol: Ili mozda specijalno da joj keva i cale ili ne daj boze neki buduci tip nadje u sobi... :lol:


Da joj neki Butuci... keva, cale...
Sta znas Pero... zenska je narav nenadyebiva (vidis i sam kako prave probleme po forumu i zayebavayu sve odreda)... ko zna... verovatno bi ih mirisale... to pali...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top