Koleginica sa posla

Ne svidjas joj se.
Ne delujes mi kao tip koji moze da je uhvati na pricu.
A to sto o njoj pricas sa kolegama, budi uveren da je stiglo do nje. I to nikako nije dobro.
Trazi neku novu i prestani da se opterecujes i razmisljas o svakom mogucem detalju. Da joj se svidjas vec bi to znao, jer se to retko moze sakriti.
Veze na poslu nisu preporucljive, jer kad se raskantate samo ce te imati probleme.
Pa pričamo svi o svima na poslu. Nisam pričao ništa loše o njoj pa da se ona naljuti zbog toga kada to stigne do nje.
 
Trebao bi reci tom prijatelju da se u to vrijeme kada se nalazite na toj pauzi pojavi iz vedra neba, u smislu - eto ja sasvim slucajno naletio... a ti promatraj reakciju.
Jos ga idi predstaviti ovoj, a on neka kaze - ma znamo se mi odavno i jako dobro...

:per:
A koje će mu biti objašnjenje što je "slučajno" naletio na posao gde radimo ja i ona? On nije naš radnik pa mu možda ne bi ni bilo dozvoljeno da uđe.
 
Na poslu gde radim skoro svi me cene pogotovo žene i mlađe i starije od 20 do 50 godina, tvrde da sam simpatičan, drag, zgodan, pametan, vredan, i bukvalno sve najbolje o meni komentarišu, nije da se hvalim nego sam prenosim njihove reči. Ali sa jednom koleginicom nemam skoro nikakvu komunikaciju a i ono malo što smo imali je bez veze.

А ти би баш ту једну која те неће? Није ти доста осталих 99%, него си запео баш за њу. Како си ти поред толико других жена које те симпатишу уопште нашао времена да се бавиш оном која те не региструје?
 
Pa dobro, znam da ne zna, ali TI znaš da to radiš.
Šta će ti doneti saznanje u vezi toga?

Zašto ne budeš pristojan prema njoj, bez obzira da li ćete postati nešto više od kolega?
Rad sa koleginicom je mnogo prijatniji u dobroj atmosferi.

Muško si, napravi dobru radnu atmosferu, učini da primeti tvoje kvalitete.

(@Sensei)Mito, zašto ne može da se čita?
Kod mene prikazuje normalan font, ili si ti umanjio?

Ignorišeš, drzak si...kopaš po njenoj prošlosti.
Šta očekuješ?
Ti si joj samo kolega, kao što te i oslovljava.
Da li ti je povređena sujeta ili ti se stvarno sviđa? :lol:

Možda će te nazvati imenom kada se budeš ponašao pristojno.
Auuuuu
šta li ti tek kriješ u svojoj prošlosti :hahaha:

čoveče, problem je baš u tome što ste iz susednih sela
možda si ti njoj nešto malo i dopadljiv, ali, pobogu, vi ste iz susednih sela, moraš joj biti odbojan, mora se distancirati od tebe, mora te ignorisati i zgaziti, mora obrisati sve šta je vezuje za selo iz kojeg je pobegla sa željom da se uda na visoki sprat, za situiranog gradskog momka, da ne radi ništa, baš onako kako su je učile strine, tetke i mama
ona će da te mrzi, bez ikakve tvoje krivice, pričao ili ne pričao o njoj, udvarao se ili ne, bez obzira što si dobar momak, mrzeće te baš zato što si dobar momak i što ona mora da mrzi dobrog momka iz sela
za tebe je ona mrtva, ne postoji, zaboravi, ignoriši i naravno - o mrtvima sve najbolje
 
Garant je tvoja baba imala nesto s njenim dedom.
Ili obratno.
Dok su kopali kukuruze u ataru izmedju vasih sela.
Sad ona zna nesto sto ti ne znas ili misli da se pravis da ne znas.
Nego lepo da pitas roditelje da ugovore prosidbu pa ces cuti od njih ako su protivni
 
Na poslu gde radim skoro svi me cene pogotovo žene i mlađe i starije od 20 do 50 godina, tvrde da sam simpatičan, drag, zgodan, pametan, vredan, i bukvalno sve najbolje o meni komentarišu, nije da se hvalim nego sam prenosim njihove reči. Ali sa jednom koleginicom nemam skoro nikakvu komunikaciju a i ono malo što smo imali je bez veze. Evo već pola godine radimo ja i ona skupa i za to vreme jedina naša komunikacija je bila dobar dan i dobro jutro mada mi ponekad ni to ne bi rekla. Nikad nikakav razgovor nisam imao sa njom dok sa ostalim kolegama i koleginicama svaki dan pričam i zezamo se kao da se ceo život znamo. U tih pola godine ona mene još nije nazvala imenom (svi ostali na poslu me naravno zovu imenom od prvog dana). Ono malo što smo komunicirali na primer kad njoj treba ključ od nečega pita me: "Kolega gde je onaj ključ gde si ga ostavio?". Znači ne Miloše, Jovane, Nikola, ili kako se već zovem da sad ne otkrivam to, nego samo mi kaže kolega. Valjda bi joj kruna pala sa glave da me tu i tamo zovne imenom. Kad sam joj odgovorio gde je taj ključ doslovno je kolutala očima iako sam se ponudio da ja odem po njega umesto nje. Kada sam pokušao jednom da pokrenem neku priču i pitao je da li radi do 23:00 sata ona mi onako bahato odgovori neko mora i da do 23:00 radi i ništa više ne kaže i ode. Ne shvatam šta sam ja njoj loše napravio da se tako ophodi prema meni. Što je najgore ona se meni sviđa a i slobodna je nije u vezi pa me kolege nagovaraju da poduzmem nešto da joj priđem, ali kako da priđem kad se ponaša prema meni kao da sam zid a ne čovek. Prema ostalim zaposlenima ona se normalno ponaša, priča sa njima, zove ih imenima itd. Samo prema meni kao da sam terorista. Nedavno mi je odbila zahtev za praćenje na Instagramu a svima ostalima sa kojima radimo je prihvatila i prate se na toj društvenoj mreži. Mada kada sednemo da odmorimo i uzmemo pauzu da pijemo kafu nas 5 ili 6 uključujući nju tu je priča malo drugačija, kad na toj pauzi ja nešto kažem ili kad meni neko nešto kaže ona to pozorno prati okrene se prema meni i gleda u mene iako ne pominjemo nju u toj priči. Čak ponekad na tim pauzama kada ja kažem nešto smešno nekoj drugoj osobi ona kao treća osoba na neki način se pokušava uključiti u tu komunikaciju, opet gleda u mene i smeje se pa ispadne da sam duhovit i da joj se sviđaju moje fore ili sam možda to umislio. U svakom slučaju nekako se drugačije zainteresovanije ponaša prema meni na pauzama nego kad radimo. Čudna je zaista. Inače ja i ona radimo u jednom malo većem gradu i preselili smo tamo, ali smo sa sela oboje, ne iz istog sela nego iz 2 sela koja su susedna. Moja i njena kuća su udaljene oko 3 kilometra, mada ja i ona smo se slabo poznavali i pre nego što smo došli u grad na posao iako nismo daleko živeli jedno od drugog, jednostavno nije bilo prilike jer nismo bili u istom društvu. U tom kraju ima ljudi koji me vole ali i onih koji me mrze, koji svašta pričaju o meni i koji su me iskorištavali finansijski i glumili da smo drugovi. Ko zna možda je čula neku laž o meni pa poverovala. A možda misli da ja znam nešto loše o njoj pa zato drži distancu. Sećam se da sam jednom sedio sa prijateljima na jednom brdu omanjem i da smo komentarisali kada i sa kim smo prvi puta imali seks. Kada je došao red na jednog od drugova da on kaže rekao je ime devojke a to ime nosi i ova "moja" o kojoj pričam, ali zaboravio sam šta je rekao za prezime. Veoma lako bi to mogla biti ona jer je jedina u selu sa tim imenom koja je slična njegovoj dobi to jest on je stariji 1 godinu od nje. Sve ostale koje nose to ime u selu ima ih 10ak bi mu po godinama mogle biti majke a neke i kćeri tako da teško da je bio sa njima. Verovatno se radi o njoj. E sad to je normalno ako su oni bili u vezi, ali koliko ja znam nikad nisu bili u vezi pa je to moglo biti samo za jednu noć i to veoma rano jer on je rekao da je tada bio maloletan. Možda ona zna da sam ja dobar sa njim i možda zna da je on meni to rekao i ne samo meni pa se zbog toga srami da komunicira sa mnom. Baš ću pitat tog druga kakav je on sa njom. Možda grešim, možda je to neka druga devojka, ali veoma je sumnjivo.
Screenshot_20221021-165912~01.png
 

Back
Top