Koleginica sa posla

cronnin

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.915
Garant je tvoja baba imala nesto s njenim dedom.
Ili obratno.
Dok su kopali kukuruze u ataru izmedju vasih sela.
Sad ona zna nesto sto ti ne znas ili misli da se pravis da ne znas.
Nego lepo da pitas roditelje da ugovore prosidbu pa ces cuti od njih ako su protivni

Можда зна да су рођаци па га зато избегава, јер је њен деда, док је његов деда био на Голом отоку... тј. боље да ћутимо.

moje ime nije vazno

Primećen član
Poruka
556
@moje ime nije vazno, 'ajd o'ladi od mene i ne provociraj!
Ne pada mi napamet da se nadmudrujem sa tobom!'
Ko provocira? :eek:
Šta je vama, ljudi?
Da li je ovo javni postor u kojem možemo da iznosimo svoje mišljenje, ili vaša dnevna, spavaća soba?
Jeste li svesni da kada napišete svoje mišljenje javno, izlažete se i javnim komentarima i iznošenju utiska o istom?

Duki Lu

Buduća legenda
Poruka
28.309
Ko provocira? :eek:
Šta je vama, ljudi?
Da li je ovo javni postor u kojem možemo da iznosimo svoje mišljenje, ili vaša dnevna, spavaća soba?
Jeste li svesni da kada napišete svoje mišljenje javno, izlažete se i javnim komentarima i iznošenju utiska o istom?
Сада ћу ти одговорити и више -Не
Конкретно у овој теми, извукао си два моја цирата испод којих си се запитао каква је моја прошлост.
Нисам била сигурна на кога се односи јер си писао пост вероватно на тему.

Али си касније рекао да се на мене односи.

Ти мене не познајеш, немаш кредибилитет да пишеш било шта о мени, можемо само да сучељавамо мишљења везана за тему.!

moje ime nije vazno

Primećen član
Poruka
556
Naravno de te ne poznajem. Ne želim da te poznajem. Komentarišem ono što si napisala, a to što je napisano možda i nije istina. Iznosim svoje mišljenje, shvataš li to? Možda je sasvim pogrešno, obzirom da te ne poznajem, ali zašto to tebe toliko pogađa?
Ovde hoćeš da gradiš sliku o idealnoj sebi?
Da podupireš svoje samopouzdanje?
Da nahraniš svoj ego?
Mislim da imaš svašta nešto što kriješ u svojoj prošlosti, mislim da se toga stidiš i da te to boli, mislim da je istina samo jedna i da samo istina može mnogo da pogodi. Potpuno si mi nebitna i ti i tvoja prošlost, ne ubeđujem te u ispravnost svojih zaključaka niti me interesuje tvoje objašnjenje ili ubeđivanje u bilo šta.
Pišem ono što mislim i to napisano namenjeno je nekim trećim osobama, nekome ko će pročitati i donositi svoje zaključke, (tumačeći različite znakove pored puta) a ne tebi ili meni.
Isto to važi i za sve druge.

Duki Lu

Buduća legenda
Poruka
28.309
Не пријављујем постове, али је твој пост за пријаву!
Ти опет, ничим изазван, мене извређа?!

Из написаног закључујем да си најобичнија Будалетина!!

Delija5786

Početnik
Poruka
20
Budi skot prema njoj neko vreme i u nekim situacijama.

Ako ti nesto kaze za to ili tvoje postupke proprati rasirenih ociju i otvorenih usta, reci - "Samo da ti dam razlog za to kako me tretiras."
Ma neću to. Ne želim da se spuštam na taj nivo. Baš juče ja nju gledam, razmišljam i ne mogu da se načudim zašto je takva prema meni. Em uopšte nije mnogo lepa, nije ni ružna, realno negde je prosek neki. Em je slobodna i nije u vezi. Em nije više baš devojčica, ima skoro 30 godina i već joj je vreme za udaju. Sve su to preduveti da ona jedva dočeka da ima nešto sa mnom koji sam objektivno govoreći najzgodniji od svih muškaraca na poslu. Umesto da mi ne da mira i da skače po meni ona kao mrtvac deluje. Jedna druga devojka na poslu mlađa od nje a možda čak i lepša je čista suprotnost, ta mi se uvek prva javi, uvek prva dođe da priča sa mnom, pita me odakle sam, koliko imam godina, nekad čak daje izjave sa prikrivenom seksualnom konotacijom, na primer nađemo se ja i ona jedno pored drugog kada uzimamo hranu da jedemo, i kaže ona meni: "Hajde i meni izvadi na tanjir možeš slobodno da UBACIŠ i BANANU nema veze" i smeje se. Da li je ona mislila na nešto drugo umesto na bananu nešto sličnog oblika kao banana to ne znam i ne mogu 100% da tvrdim ali u svakom slučaju zanimljiva izjava. E tu mi drugu devojku ljudi niste uopšte komentarisali iako sam je pomenuo u uvodnom tekstu, pa evo vam sad prilike da se izjasnite o njoj.

krompir 2.1.

Buduća legenda
Poruka
42.736
Ma neću to. Ne želim da se spuštam na taj nivo. Baš juče ja nju gledam, razmišljam i ne mogu da se načudim zašto je takva prema meni. Em uopšte nije mnogo lepa, nije ni ružna, realno negde je prosek neki. Em je slobodna i nije u vezi. Em nije više baš devojčica, ima skoro 30 godina i već joj je vreme za udaju. Sve su to preduveti da ona jedva dočeka da ima nešto sa mnom koji sam objektivno govoreći najzgodniji od svih muškaraca na poslu. Umesto da mi ne da mira i da skače po meni ona kao mrtvac deluje. Jedna druga devojka na poslu mlađa od nje a možda čak i lepša je čista suprotnost, ta mi se uvek prva javi, uvek prva dođe da priča sa mnom, pita me odakle sam, koliko imam godina, nekad čak daje izjave sa prikrivenom seksualnom konotacijom, na primer nađemo se ja i ona jedno pored drugog kada uzimamo hranu da jedemo, i kaže ona meni: "Hajde i meni izvadi na tanjir možeš slobodno da UBACIŠ i BANANU nema veze" i smeje se. Da li je ona mislila na nešto drugo umesto na bananu nešto sličnog oblika kao banana to ne znam i ne mogu 100% da tvrdim ali u svakom slučaju zanimljiva izjava. E tu mi drugu devojku ljudi niste uopšte komentarisali iako sam je pomenuo u uvodnom tekstu, pa evo vam sad prilike da se izjasnite o njoj.
gej si aj cao...ili pricalica filosoF ..

Mastrangello

Zainteresovan član
Poruka
446
OK.
Druga opcija, ukoliko ispunjavas uslove i prebacujes 20 santima... Izvadi ga i tresni na sto.
To vole, to im se svidja.
Jedna druga devojka na poslu mlađa od nje a možda čak i lepša
'Ebiga sad, kako Vasa rece - "To ne bira pamet, nego srce."
E tu mi drugu devojku ljudi niste uopšte komentarisali iako sam je pomenuo u uvodnom tekstu
Nisi je pomenuo...

Salu na stranu, sad ozbiljno...
...mislim da je samo podsecas na ono sto ona jeste i odakle je, a od toga bi zelela da se distancira, a ti je "podsecas" na to ko je i odakle je.
Dosla je sa sela u veliki grad, zelela bi da se to ne zna i zaboravi, a tu joj je neko ko to zna i stalno je podseca na to.
I nije joj milo zbog toga...

Poslednja izmena:

moje ime nije vazno

Primećen član
Poruka
556
Jesi li ti ikad, igde nešto povalio, čoveče?
Meni se čini da si ti devac.

moje ime nije vazno

Primećen član
Poruka
556
Zašto ti se to čini?
zato što se iz aviona vidi
šta ona misli, šta je ova htela da kaže, šta su obe mislile, da li su mislile, da li ja mislim, da li one o meni misle, zašto ja o njima mislim...
nemaš ti još pojma o ženama
lepo sam ti rekao da se maneš te seljandure, ona je u grad pobegla od sela, seljaka i svih koji je poznaju
možda bi bilo logično da ste upućeni jedno na drugo, bili bi prirodno, ali kao što je mnogo šta neprirodno, ona je naučena da izbegava sve iz svog i okolnih sela, nemaš kod nje šanse, niti ćeš ikad imati, i to nije do tebe, nego do nje i do onoga što su njoj usadili tokom odrastanja i vaspitanja
da je ne poznaješ, da si rođen u tom gradu, poludela bi za tobom, ovako nemaš šanse, bez svoje krivice
umesto da stojiš pred zatvorenim i zaključanim vratima, okreni se oko sebe i vidi koja su vrata otvorena i gde ti je slobodan prolaz
nema veze što nemaš iskustva, kreni, možda neće biti ni lako, ni lepo, ni uspešno, ali ipak kreni
čovek prvo mora nevešto puzati, pa padati, pa tek nauči hodati, pa trčati...neki nauče i da voze skejt sve sa trikovima
za početak, pozovi ovu drugu da prošetate, ili na kafu, ili bilo gde, čisto da vidiš da li će pristati, kreni bez očekivanja i bez ubeđenja da morate i trebate imati seks ili bilo šta drugo
razgovor, razmena mišljenja, ovlaš dodoir ruku, kao usput, kao slučajno, čisto da vidiš da li se odmiče, kako reguje, da li se brani i izbegava, pa dodir tela na uskom stepeništu, ulazu ili drugom prigodnom mestu, opet kao slučajno, na kratko, pa značajan pogled, pa je pustiš da uhvati tvoj tobože diskretan pogled na njene atribute...ako sve to prolazi, u nekom trenutku sledi poljubac, a ako ti da usnice, daće ti i gu-zi-ce

Delija5786

Početnik
Poruka
20
zato što se iz aviona vidi
šta ona misli, šta je ova htela da kaže, šta su obe mislile, da li su mislile, da li ja mislim, da li one o meni misle, zašto ja o njima mislim...
nemaš ti još pojma o ženama
lepo sam ti rekao da se maneš te seljandure, ona je u grad pobegla od sela, seljaka i svih koji je poznaju
možda bi bilo logično da ste upućeni jedno na drugo, bili bi prirodno, ali kao što je mnogo šta neprirodno, ona je naučena da izbegava sve iz svog i okolnih sela, nemaš kod nje šanse, niti ćeš ikad imati, i to nije do tebe, nego do nje i do onoga što su njoj usadili tokom odrastanja i vaspitanja
da je ne poznaješ, da si rođen u tom gradu, poludela bi za tobom, ovako nemaš šanse, bez svoje krivice
umesto da stojiš pred zatvorenim i zaključanim vratima, okreni se oko sebe i vidi koja su vrata otvorena i gde ti je slobodan prolaz
nema veze što nemaš iskustva, kreni, možda neće biti ni lako, ni lepo, ni uspešno, ali ipak kreni
čovek prvo mora nevešto puzati, pa padati, pa tek nauči hodati, pa trčati...neki nauče i da voze skejt sve sa trikovima
za početak, pozovi ovu drugu da prošetate, ili na kafu, ili bilo gde, čisto da vidiš da li će pristati, kreni bez očekivanja i bez ubeđenja da morate i trebate imati seks ili bilo šta drugo
razgovor, razmena mišljenja, ovlaš dodoir ruku, kao usput, kao slučajno, čisto da vidiš da li se odmiče, kako reguje, da li se brani i izbegava, pa dodir tela na uskom stepeništu, ulazu ili drugom prigodnom mestu, opet kao slučajno, na kratko, pa značajan pogled, pa je pustiš da uhvati tvoj tobože diskretan pogled na njene atribute...ako sve to prolazi, u nekom trenutku sledi poljubac, a ako ti da usnice, daće ti i gu-zi-ce
A šta je ova druga mislila i htela da kaže hajde ti mi to objasni pošto ja nemam pojma o ženama?

moje ime nije vazno

Primećen član
Poruka
556
Oni koji nemaju pojma o ženama prvo treba da žrtvuju par susreta, iskorače iz sebe i probaju nešto.. ko se stalno boji neće ništa napredovati.
to mu i ja kažem
a tebi, Paula, dabogda ti se najbolja i nerazdvojna drugarica ušećerila ko trogodišnje slatko od dunja, kad nećeš da se angažuješ i razdevičiš ovdašnje matore devce
da im skineš i mrak i mrenu sa očiju
da im otškrineš vrata raja
da od njih napraviš ljude, pa da se na vreme ožene i postanu domaćini
a tebe da slave uz krsnu slavu, dok nose tvoju sliku u novčaniku

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.