Koleginica sa faksa treci dio(ne pokusavajte ovo kod kuce)

filozofzauvek

Zainteresovan član
Poruka
112
.Ako cu vec da se nadjem sa Natasom valja mi se dobrom pripremiti.Natasa je mnogo zgodnija od mene a u lice je bila obicna.Znala je staviti mnogo pastete na lice(moj izraz za puder koje zenske nanose na lice)Saznao sam za njen broj od nekog brucosa na faksu i poslao joj poruku da se nadjemo kod mene kuci.Svratio sam do obliznje trafike i uzeo paket kondoma i pitao prodavca da li ce to biti dovoljno jer je ta cura veoooma napaljena.On mi je dao 4 pakovanja kondoma i rekao-mislim da ce ti to biti dovoljno za tu tvoju azdaju od cure,srecno.Nakon sat vremena zaculo se zvono na vratima.-Heej,otvaraj stigla sam-rece Natasa.Ja otvorih vrata dok je on gledala u stranu zvacuci zvaku,dok je nosila tamne suncane naocare,uske farmerke,i belu kosulju.-Napokon si stigla,ja ovde cekam kao budala sat vremena!Ona udje i baci pogled na moju sobu.-Imas finu sobu i tako puuno knjiga,da nisi jedan od onih strebera koji dr*aju na knjige a?-Dosta pitanja,hajde skidaj se!rekoh ja njoj doka sam ja skidao majicu i hlace.-Hajde ti prvi frajercino,ti si mene vec vidio ako se secas!-Da jesam te vidio ali samo u grudnjaku tako da se to ne racuna kucko!Ja skidoh gace koje su ostale meni,kad se ona poce smejati kao sto se smeju zenske.-Hahahaha, koliki ti je molim te reci ne bih da pogadjam!-17cm,i nije mal velik je,cvrst,stabilan kao betonski stub nikad me nije izneverio.Imao sam nekoliko cura i sve su bile zadovoljne,pa cak i Natalija!Ona ustade i skide koslulju sa sebe o poce me polako ljubiti po vratu, grudima, stomaku i pupku.Ja sam se bas prilicno uspalio jer vec dugo nisam imao seks otkad sam raskinuo sa bivsom.Nakon toga skinula se gola bacivsi me na moj krevet i zajasi me kao vitez konja.-Mislim da to nece biti problem rece ona dok ga je uzimala i pocela da se nabija u ritmu uzdisuci.-Aaaahhhh,tooooo,bas si dobar samo tako nastavi!Onda sam ja ustao i bacio je na krevet svom snagom i viknuo-Sad ces videti tigrov skok rekoh joj ja.-Alo bre,jesi ti normalan polomices se a i mozes da mene da povredisbudalo jedna.Uprkos njenom protivljenju odlucio sam da uradim taj tigrov skok,jer nika da nisam imao priliku da ga izvedem.To je veoma opasan poduhvat po muskarca a i za zenu.Izvodi se tako sto muskarac se popne na visoko mest dok devojka lezi na stomaku,tako da znate sta momak mora da uradi,da zabode zastavu u rupu.Mnogi su to probali,neki su uspeli a neki ne,sad je dosao na mene red.Popeo sam se na svoj stari ormar i skocio na Natasu.-Aaaaajjjjj-jauknuo sam ja dok sam se zabio u nju svom silinom u padu.-Aaaahhhhhh,budalo jedna nenormalana,ovo boliiiiii,ustaj sa mene odmahhh!-poce jaukati i vristati Natasa od bola.I mene je zabolelo,jedva sidjoh sa nje dok sam se drzao za jaja koja su poprimila boju sljive.-Uuuffff,imas li kakvu kremu u torbici malo da ga namazem da prodje ovaj otok?Ona se za to vreme obukla dok sam se ja drzao za svoju kvaku.-Svaka ti cast za ovo,zadnjica me sad uzasno boli mamlaze jedan.Zasto si to uradio!?poce vikati ona na mene dok se drzala za ******.-Hajde suti molim te ja sam gore prosao,ali ipaka sam uspeo da ga nabijem zar ne,priznaj mi da nikad nisi dozivela tako nesto i da ces me pamtiti zauvek zar ne.-Da pamticu te kad budem u sledecih mesec dana isla na wc solju idiote jedan!-Hej macko,ne trebam nei da se zahvaljivas,zahvali se onom brucosu on mi je rekao kako da te *******,da to ti je osveta za ono sto si ti njega osramotila i oznacila za celi zivot,a sad idi molim te moram da se oporavim! I tako je Natasa otisla,a ja sam ostao mazuci se kremom za povrede.Otok je prosao nakon nekoliko dana.
 
Pakao –Teorija

Ovo je istinit događaj i odgovor na testu iz hemije na Tehnološkom fakultetu Univerziteta u Beogradu. Odgovor jednog
od studenata je bio toliko interesantan da je profesor odlučio da ga podeli sa svojim kolegama preko Interneta.

Pitanje na ispitu je glasilo: "Da li je pakao egzoterman (predaje toplotu) ili endoterman (absorbuje toplotu)?"

Većina studenata je napisala svoje pretpostavke na osnovu Bojlovog zakona (gasovi se hlade kad se sire i zagrevaju kad se skupljaju) ili neku drugu varijantu...

Jedan od studenata je napisao sledece:
"Prvo moramo da znamo zapreminu u koju duše ulaze u pakao i izlaze iz njega. Smatram da odmah možemo da pretpostavimo da duša koja jednom uđe u pakao iz njega više ne izlazi. Znači broj duša se povećava. Da bi smo dobili ideju o tome koliko je u paklu duša osvrnimo se na razlicite vere koje danas postoje na svetu. Većina tih vera tvrdi da onaj ko nije pripadnik baš te određene veroispovesti ide u pakao. Dakle zaključak je da će sve duše zavrsiti u paklu. Ako tome dodamo odnos nataliteta i mortaliteta mozemo da očekujemo da broj duša eksponencijalno raste. Dakle obratimo paznju na odnos promene zapremine pakla jer prema Bojlovom zakonu za zadrzavanje istog pritiska i toplote zapremina mora da raste proporcionalno sa brojem pristiglih duša. To nam pruža dve mogucnosti:
1) Ako se zapremina pakla povećava manje od potrebnog prosecnog broja duša koje stignu u pakaotoplota i pritisak pakla će toliko da porastu da će pakao eksplodirati.
2) Ako se pakao širi brze od proseka koji mu je potreban da primi sve dušetoplota i pritisak će toliko da opadnu da će se pakao smrznuti.

Koja od ove dve mogucnosti je ispravna?

Ako uzmemo u obzir izjavu koju je kategoricki iznela Milica sa cetvrte godinea koja glasi:
"Pre će se pakao smrznuti nego što ću ja sa tobom da spavam."
Ali s obzirom na to da je sa mnom spavala juče mora biti da je ispravna teorija broj dva.
- Dakle pakao je sigurno egzoterman i smrznuo se.

Zaključak ovog izlaganja je da ako je pakao smrznut ne prima više duše i preostalo je samo nebo sto je dokaz postojanja Bogaa to objasnjava i zašto je Milica sinoć vikala "Ah, moj Bože!":D
 

Back
Top