Koju ulogu biste imali da živite u prvobitnoj plemenskoj zajednici?!

Smorisha

Buduća legenda
Moderator
Poruka
41.896
Dakle, pleme. Da smo Indijanci ili Stari Sloveni, Germani itd.
Koju ulogu biste imali u plemenu?
Šta biste radili?

Ja sve mislim da bih bio lokalni seoski vrač koji bi posmatrao ribe u potoku i iščuđivao se kako one dišu u vodi, a čovek ne može.z:shock:
Dok bi me lokalna dečurlija ili neki zaludni momci gađali jajima i kamenjem i tretirali ko čudaka.:per:
Potajno bih imao san da sebe pretvorim u gušter-čoveka ili tako nešto i predano radio ka tome.:lol:
Brao i razbirao pečurke, pravio neke brlje bućkuriše od toga.:malav:

1718138993394.png

Poslednja izmena:
Pa peasent/kmet verovatno, sta znam, stocarstvo, skupjao bih drva ili bih donosio vodu, pojio stoku, u suprotnom probao bih da se uvalim na neki zanat tipa Grncar.

Tesko da bih mogao da prosim, kapiram da je to neko malo pleme, isutirali bi me to da radim.

Ako bih nasledio neku zemlju sigurno da bih se nje drzao ceo zivot.

Jedino sam gotovo siguran da bih razmisljao da se otisnem negde na more ako bih uopste znao sta je to uopste.

Dakle, pleme. Da smo Indijanci ili Stari Sloveni, Germani itd.
Koju ulogu biste imali u plemenu?
Šta biste radili?

Ja sve mislim da bih bio lokalni seoski vrač koji bi posmatrao ribe u potoku i iščuđivao se kako one dišu u vodi, a čovek ne može.z:shock:
Dok bi me lokalna dečurlija ili neki zaludni momci gađali jajima i kamenjem i tretirali ko čudaka.:per:
Potajno bih imao san da sebe pretvorim u gušter-čoveka ili tako nešto i predano radio ka tome.:lol:
Brao i razbirao pečurke, pravio neke brlje bućkuriše od toga.:malav:

Pogledajte prilog 1562574
alfa-muzjak...........da meni davaju najbolji komad lovine.

Back