Koju srednju skolu upisati?

rebelliousgirl

Početnik
Poruka
1
Sta bi ste vi upisali da imate prosjek 4.30 ili nesto slicno.
Ne znam da li je dovoljno za gimnaziju? Sta raditi poslije srednje, koji fakultet...
Nisam neki streber ali mogu naucit kad hocu. Jedino me zeza fizika ali mislim da je to vise do nastavnice. Matematika mi ide odlicno.
Preporuke pls
 
Sta bi ste vi upisali da imate prosjek 4.30 ili nesto slicno.
Ne znam da li je dovoljno za gimnaziju? Sta raditi poslije srednje, koji fakultet...
Nisam neki streber ali mogu naucit kad hocu. Jedino me zeza fizika ali mislim da je to vise do nastavnice. Matematika mi ide odlicno.
Preporuke pls
Mislim da ti je prosek dobar i za gimnaziju, ali da ne bi trebao tamo provesti 4 god.,bez ikakve diplome.Bolje se opredeli za neku tehničku ili tehnološku stručnu školu.
 
Sta bi ste vi upisali da imate prosjek 4.30 ili nesto slicno.
Ne znam da li je dovoljno za gimnaziju? Sta raditi poslije srednje, koji fakultet...
Nisam neki streber ali mogu naucit kad hocu. Jedino me zeza fizika ali mislim da je to vise do nastavnice. Matematika mi ide odlicno.
Preporuke pls
danas se upisuje gimnazija od 4 godine da bi posle mogao da upises fax a sve sa namerom da se sledecih 8 godina ne mora raditi nego samo otvarati frizider koji je tata napunio.

umesto da se hvatate nekog posla dok ste jos mladi i sposobni vi cete traciti vreme na silne skole iz koje kada izadjete necete biti ni za koorac, a bice vam malo i kasno da sticete radnu naviku, jer jos 8+ godina bleje ce vam ubiti i onaj minimalni ptencijal koji imate
 
Izbor ti je iluzoran, nista nije bitno. I sa trogodisnjim stepenom mozes da upises visu, a posle strukovni master koji ce da bude isto vrednovan kao i akademski master, s time sto skracujes svoje skolovanje za jednu godinu posto se ne smaras kao svi sa 4 godine srednje, vec ides 3.
Upises neki glup smer tipa vozac, ladis jaja i dobijes sve kategorije dzabe, a posle mozes da upises sta hoces od strukovnih skola. I ovako su svi fakulteti sviranje ***** i sa diplomom mozes da obrises dupe.
Pre je bila jos bolja kombinacija, upises treci stepen, upises trogodisnju visu, prebacis se na priovatni fakultet, dopises razliku i dobijes 4 godisnje akademsko zvanje, upises master na drzavnom fakultetu i operes diplomu. :hahaha1:
Sad vec to ne moze, ali je bila fora.

Nemoj uopste da se potresas oko toga, izaberi ono gde ces moci da se zajebavas i gde ce ti biti dobro zezanje, visoko obrazovanje ces steci i ovako i onako. Imas brdo nekih visih skola po nekim selendrama u najgorem slucaju.
 
Sta bi ste vi upisali da imate prosjek 4.30 ili nesto slicno.
Ne znam da li je dovoljno za gimnaziju? Sta raditi poslije srednje, koji fakultet...
Nisam neki streber ali mogu naucit kad hocu. Jedino me zeza fizika ali mislim da je to vise do nastavnice. Matematika mi ide odlicno.
Preporuke pls
Ја бих уписао неку стручну школу да сам на твом месту, у складу са интересовањима.
 

Back
Top