J
Jox
Gost
Koju skolu da upisem,ali ja sam sportista i bolje mi to ide,a nemam dovoljno poena za SPORTSKU GIMNAZIJU???
:? 8)
:? 8)Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
:? 8)


Jox:Hvala JOCO,ali ja nebih privatnu.OK pomogao si koliko si mogao,hvala. :wink:
peleplay:Jox:Hvala JOCO,ali ja nebih privatnu.OK pomogao si koliko si mogao,hvala. :wink:
mislim da sam to ja rekao, a ne joca :wink:
Pa da to si ti rekao,ali napisao si za korisnicko ime "jooooca".Zar ne?peleplay:mislim da sam to ja rekao, a ne joca :wink:

Anonymous:mislim da sam to ja rekao, a ne joca :wink:
Sta se cimas samo sam htela da se nasalim bre....
Ok?
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Bliznakinja:Anonymous:mislim da sam to ja rekao, a ne joca :wink:
Sta se cimas samo sam htela da se nasalim bre....
Ok?
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Шта си ти бре :shock: :shock:
poceo ko na Nikad izvni... ja sam jedna savim obicna... ne, ja sam jedan sasvim obica... ajmo ispocetka 
peleplay:Bliznakinja:Anonymous:mislim da sam to ja rekao, a ne joca :wink:
Sta se cimas samo sam htela da se nasalim bre....
Ok?
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Шта си ти бре :shock: :shock:
pocepana licnostpoceo ko na Nikad izvni... ja sam jedna savim obicna... ne, ja sam jedan sasvim obica... ajmo ispocetka
![]()
