Quantcast

Koju memoriju?

G

gogo

Gost
Imam plocu Shuttle AK32A, 1.2Duron, 256RAM/PC400 A-Data, . Sve to radi relativno dobro, ali zelim nadograditi memoriju. Sta mislite kako? Da li dodavanjem modula 256 (ali kojeg pc-??, obzirom da mi je postojeca magistrala 133Mhz) . Da li je potrebno da budu upareni? Ploca podrzava do 1Ghz. Sta mislite o tome?

DabaMAN

Aktivan član
Poruka
1.901
Pomislio sam već da daješ kingston ili samsung za takvu bagatelu, u tom slučaju bih odmah uzeo. :) Ali problem kod tih kung fu memorija je česta nekompatibilnost sa modulima drugih proizvođača, tako da ih je teško srećno upariti sa nekom memorijom druge marke.

OKLAGIJA

Zainteresovan član
Poruka
403
DabaMAN:
Pomislio sam već da daješ kingston ili samsung za takvu bagatelu, u tom slučaju bih odmah uzeo. :) Ali problem kod tih kung fu memorija je česta nekompatibilnost sa modulima drugih proizvođača, tako da ih je teško srećno upariti sa nekom memorijom druge marke.
Pa da.... u nekih 0.01% slucajeva doci ce do nekompatibilnosti, veoma uznemiravajuce...
pa i ta dva modula sto imam nisu ista :) ali imaju istu memoriju iz koreje

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.