Koju maticnu plocu am3???

On trazi plocu za 6-7k ,taj gigabyte kosta oko 9k dinara.jeste da je nova generacija...ima i usb3 i sata3. Ja sam skoro kupio plocu i gledao brojne testove pre kupovine,To je sigurno dobra ploca,ali sata3 i usb3 jos nisu zaziveli u potpunosti,i proci ce jos godina dana dok se ne predje na usb3 u potpunosti. Zato je moje licno misljenje da kupi jeftiniju plocu (770,785) i vise memorije nego da ide na tu plocu.
Sto se tice proizvodjaca kod gigabyta mi se ne svidja dual bios,verovatno ima svoje prednosti,ali mnogo su ga zakomplikovali. Asus nudi gomilu funkcija ali i vecu cenu od konkurencije. Moj izbor je MSI koji ima najbolji odnos cena/kvalitet.

Meni nije trebala integrusa pa sam uzeo za sebe MSI 770-G45...kada zazivi sata3 i usb3 prodacu ovu plocu i kupiti neku bolju sa tim funkcijama.

Predlog:

MSI 785GM-E51
ili mozda
MSI 880GM-E41
 
Ma ovde je PKT puno pametnjakovica.Covek pomogne,da konstruktivan savet,a dobije noz u ledja.
Kazes sta je bolje i on/oni teraju kontru. :pop:

Koji si ti Daky_ "genije"....SB 710 plocha....krsevina naspram Biostara!!!!
 
Poslednja izmena:
lol... pa ja ne uzimam ovo za mene...nego za jednog coveka... a kad planiram da uzmem za mene ja cu opet vas da pitam...samo ne do 6-7k nego malo vise... a coveku starijem sta mu znaci bolji cipset i sta njemu znaci dal je SB710 ili SB790... covek hoce novu maticnu sa cetri slota i integrisanu graficku... nista vise...
:)
 

Back
Top