Koju knjigu imate želju da pročitate...?

Gospodin Ka, Vesne Goldsvorti. Njen srpski izdavač je toliko nahvalio, da sam u sve poverovala.
Moram samo najpre ponovo da pročitam Anu Karenjinu - It's been a long time (kako bi se danas to reklo :) ) i Roman o Londonu. Štreberski. Kad već nisam bila štreber dok sam išla u školu.

I, da, Osterov 4 3 2 1. Nije me privukao kada se pojavio - u to neko vreme čitala sam druge dve knjige koje su se bavile temom alternativnih realnosti, ali isti izdavač ga je nazvao remek-delom, pa sad moram lično da proverim ume li Oster zaista da napiše remek-delo. :)
 
I, da, Osterov 4 3 2 1. Nije me privukao kada se pojavio - u to neko vreme čitala sam druge dve knjige koje su se bavile temom alternativnih realnosti, ali isti izdavač ga je nazvao remek-delom, pa sad moram lično da proverim ume li Oster zaista da napiše remek-delo. :)

Mene je ta knjiga blago razočarala, iako sam imao velika očekivanja. Oster uvijek piše tako da se to lako čita, ali nije mi bila zanimljiva ni konceptualno, s tim alternativnim sudbinama, a ni tematski, sve su to stvari uglavnom prežvakane u ranijim knjigama.
Ko nije mnogo čitao Ostera, može mu biti zanimljiva, ali ja sam pročitao skoro sve što je objavio, pa me malo smorila.
 

Back
Top