Quantcast

Koju divlju životinju bi ste voleli da imate za kućnog ljubimca?

badja007

Aktivan član
Poruka
1.726
Poruka
8.554
Hijenu...
Pitbull je za pickhe...

900411_hijene-lanac-covek-lagos_po-s.jpg

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
28.228
Ljubitelj sam divljih životinja i prirode i smatram da je greh i zločin držati ih u zatočeništvu. To se odnosi i na papagaje i ostale ptice koje ljudi drže u kavezima.
Mnogim divljim zivotinjama je kavez najsigurnije i najudobnije mesto, a vala i mnogim ljudima...sasvim je nehumano isterati ih iz prostora koji smatraju domom....

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
20.562
...i zašto baš nju?
... i gde bi ste je držali?
... i čime ste bi je hranili?
Vec imam jednog takvog ljubimca, lisica dolazi skoro svaki dan na dorucak, po rasporedu... Cak kad je zovnem dodje, vec je navilka da je hranim. Pasteta, virskla, nekad komad mesa ili neka koska....
Protivnk sam drzanja divljih zivotinja zatvorenim, ali bih ipak drzao jeza ili vevericu, mada je njih lako pripitomiti da zive slobodni u dvoristu ali da dolaze kod ljudi da se igraju ili maze.

Manastirka

Elita
Poruka
18.053
Vec imam jednog takvog ljubimca, lisica dolazi skoro svaki dan na dorucak, po rasporedu... Cak kad je zovnem dodje, vec je navilka da je hranim. Pasteta, virskla, nekad komad mesa ili neka koska....
Protivnk sam drzanja divljih zivotinja zatvorenim, ali bih ipak drzao jeza ili vevericu, mada je njih lako pripitomiti da zive slobodni u dvoristu ali da dolaze kod ljudi da se igraju ili maze.
🤩

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.