KOJU BISTE PESMU SAD VOLELI DA CHUJETE

Liza Dennis:
Ne zaista se ne zezam! Ja mnogo volim JUZNI VETAR i nije me sramota da priznam. Tip na mom avatru je Perica Zdravkovic, stvarno ga obozavam. I slusam nejcesce pesme ciji je on autor i koje je on komponovao.
Pozdrav Liza, kakva sramota pusti te price. JV je bio jedan jedini i nema sta ko da ti govori, vidim sama si izgradila svoj stav o njima i to je ono sto je bitno. Samo dakle od muzicki ne nadarenih ljudi ili od onih koji nikada nisu culi njihov rad mozes cuti negativne komentare o njima. Oni su bili najkvalitetniji ansambl u SFRJ.
Ali u zivot me uvek vrate hitovi JUZNOG VETRA i "dugmetara" Perice Zdravkovica !!! Sta god vi pricali JUZNI VETAR je bio i ostao najbolja produkcija!
BRAVO !!!
 
Ne vidim razlog sto ne bih slusala ono sto mi se sada slusa? U cemu je poenta?
Uvek mi je sva muzika koju slusam u racunaru, a ako se setim necega sto nemam a slusa mi se, skinem je sa neta. Poslednje sto mi se slusalo je bio novi album Billy Idola, koji sam skinula i sada ga slusam, mada, nije nesto. Zna on to i bolje.
 
Morticia Addams:
Ne vidim razlog sto ne bih slusala ono sto mi se sada slusa? U cemu je poenta?
Uvek mi je sva muzika koju slusam u racunaru, a ako se setim necega sto nemam a slusa mi se, skinem je sa neta. Poslednje sto mi se slusalo je bio novi album Billy Idola, koji sam skinula i sada ga slusam, mada, nije nesto. Zna on to i bolje.
E,ja bih bas sad volela da chujem te nove pesme,ali chitala sam kritike i prema njima,loshe su...ali svejedno.
Osim njih,htela bih da chujem od Lennya Krawitza-Again,poshto nigde ne mogu da je nadjem
 
Sucur:
Pozdrav Liza, kakva sramota pusti te price. JV je bio jedan jedini i nema sta ko da ti govori, vidim sama si izgradila svoj stav o njima i to je ono sto je bitno. Samo dakle od muzicki ne nadarenih ljudi ili od onih koji nikada nisu culi njihov rad mozes cuti negativne komentare o njima. Oni su bili najkvalitetniji ansambl u SFRJ.

BRAVO !!!


Hvala na podrsci. Zaista sam bila usamljena u odbrani svog favorita Perice Zdravkovica i Juznog vetra! Bas mi je drago sto nas ima jos.

Bas slusam hitic Juzni ritam od Semse. Joj, sta Pera radi na harmonikici. Pa ubija!

Drugari pozdrav za sve vas od vase Lize. Znam da sam vam nedostajala, ali vratila sam se.
 
Liza Dennis:
Hvala na podrsci. Zaista sam bila usamljena u odbrani svog favorita Perice Zdravkovica i Juznog vetra! Bas mi je drago sto nas ima jos.

Bas slusam hitic Juzni ritam od Semse. Joj, sta Pera radi na harmonikici. Pa ubija!

Drugari pozdrav za sve vas od vase Lize. Znam da sam vam nedostajala, ali vratila sam se.
Svakako posjeti novootvoreni forum JV-a. Nije oficijalan al' bice dobar.
http://www.juzni-vetar.tk/
 

Back
Top