KOJI ZNAK JE PO VAMA UBEDLJIVO NAJBOLJI

Najbolji znak po meni jeste skorpija...naravno zato sto sam to JA ;) Takodje mislim da sam apsolutni predstavnik skorpija,sve karakteristike,mane i vrline...A posto nisam bas upucena u to koji se s kojim znakom slaze,iz licnog iskustva znam da se super slazem sa bikovima,vagama i devicama!
 
Ja se najbolje slazem sa Lavom i Strelcem jer smo svi vatreni a da bi se vatra raspalila trebaju nam i Vodolije i Blizanci u ekipi.Da bi sve bilo lukavo ali sarmantno trebaju nam fenomenane skorpijice a ostali zazvisno od dana mada ja licno odozavam da ih izbegavam.Ovan tj.ovcica
 
Dupla sam skorpija :) i mislim da su skorpije sasvim fin znak.Lose se recimo slazem sa vodolijama, ali su zato rakovi,lavovi i muske ribe super za druzenje i sve ostalo.Bikovi su prilicno usporeni, bar svi koje sam ja upoznala.Ovnovi su isto ok i obozavace vas ako im dopustite da stalno budu u centru paznje.
 
toliko sam se zanimala o njima, da sam zakljucila da u svakom, ali svakom prirucniku pise o lavovima kao najboljim osobama, sto meni,kao lavici izuzetno prija. definitivno se ne slazem sa skorpijama i bikovima...rakovi brzo dosade, dok obozavam, ali prosto obozavam sve ovnove!
za bikove mogu reci da su najmuzevniji znak,i najljubomorniji...
tesko je odrzati lavove kao partnere
 
Po mom mishljenju... device i skorpije zato sto su najpametniji u celom zodijaku! Lavovi i ovnovi su povrshni i samo misle na sebe. Vodolije su originalne, vage dosadne, bikovi su ok, jarcevi odani .... a lavove apsolutno ne podnosim jer misle da su najlepsi najbolji itd...a ja jako cenim ljude koji umeju da priznaju svoje greske (sto ni jedan lav nikada nece uraditi) ! Ribe su mastovite... i tako mogu do sutra....
Ali nikad ne mozete posmatrati samo po znaku gde je sunce, jer ipak natalna karta odaje kakva je ta osoba
Neko moze biti Riba, a da ne bude ni malo emotivne prirode tako da nikada ne biste rekli...sve zavisi od ostalog rasporeda planeta!

*nadam se da nikoga nisam uvredila ili naljutila


devica/skorpija
 
nina:
toliko sam se zanimala o njima, da sam zakljucila da u svakom, ali svakom prirucniku pise o lavovima kao najboljim osobama, sto meni,kao lavici izuzetno prija. definitivno se ne slazem sa skorpijama i bikovima...rakovi brzo dosade, dok obozavam, ali prosto obozavam sve ovnove!
za bikove mogu reci da su najmuzevniji znak,i najljubomorniji...
tesko je odrzati lavove kao partnere




Lavice ništa čudno.Vi lavovi ste super u svakom smislu osim što ste najpovršniji(sa ovnovima zajedno)i najveći snobovi od svih znakova.Rakovi vam dosade iz tog razloga što niste osobe za čista i iskrena i tebi je ovo sigurno nepoznato "nesebična" osjećanja.A sa lavovima se umorite u međusobnom dokazivanju ko je u čemu bolji.Ma fakat ste dosadni
 
Volim zenske vodolije u svakom pogledu jer ih najbolje razumijem(posto sam i sama jedna od njih), jarcevi su super za prijateljstvo samo ako znadnete da ih odledite(i toga ima u meni dijelom), vage se vjecito nesto hvale kako su najljepse, najbolje, najzabavnije a u stvari znam neke koje su beskrajno dosadne i nezrele. Od muskaraca volim strijelce ali oni su samo za prijateljstvo i provod jer ne dao vam Bog da se za takvog jednog vezete! A ako trazite idealnog momka onda je tu jarac koji ce vas voliti, paziti i biti odan, istina, bez prevelikih izliva ljubavi, tepanja i ostale patetike, ali sve ce to nadoknaditi svojim postupcima!
 

Back
Top