Koji zenski znak u horoskopu je najbolji

I ja mnogo volim moju skorpiju. :)
Ne bih je menjala ni za jednu drugu. Odavno sam svesna sta imam u njoj. Jer kad se skorpija jednom odluci za nekog - to je zauvek.
Pa se osecam pocastvovanom. :D

Salu na stranu, druzimo se godinama i odavno smo prihvatile jedna drugu. Prosle smo vec sve te „decije bolesti“, nema tu vise ni nerazumevanja, objasnjavanja, i ja znam da me voli. Kao sto i ja nju volim i ne dam nikom da mi je dira.
Знаш како, шкорпије или обожаваш или их не подносиш, средине нема

Za tebe (blizanca) je to vodolija. :D
U krevetu dovoljno perverzna, voli sve da proba, ne ustrucava se, a van kreveta je u svom svetu. Razmislja, cuti, uziva, a onda deluje. Uglavnom se trudi da svet ucini boljim. Bori se za pravdu. Dobra vam je intelektualna i emocionalna povezanost, oboje volite osecaj slobode i ne morate svaki trenutak da provedete zajedno da bi znali da ste par.

Eto, malo smo se igrali horoskopa.
E eto ti ga na. Da ne pitam vise

Znaci skorpije cao.
Good Bye GIF

U krevetu dovoljno perverzna, voli sve da proba, ne ustrucava se, a van kreveta je u svom svetu. Razmislja, cuti, uziva, a onda deluje. Uglavnom se trudi da svet ucini boljim. Bori se za pravdu. Dobra vam je intelektualna i emocionalna povezanost, oboje volite osecaj slobode i ne morate svaki trenutak da provedete zajedno da bi znali da ste par.

..hehe i ucine ga boljim, bar onaj svet oko sebe..:lol:

..ali nije tacno ovo za blizance, sa zenama blizancima se odlicno slazem a sa muskima sam naaaa....nananan hahah
Ima tu puno da se radi, stimuje, steluje, savija...:zcepanje:

..hehe i ucine ga boljim, bar onaj svet oko sebe..:lol:

..ali nije tacno ovo za blizance, sa zenama blizancima se odlicno slazem a sa muskima sam naaaa....nananan hahah
Da, zene i muskarci blizanci su dosta razliciti.

A Vodolije su mi drage. Nisam jos upoznala nijednu „losu“.
Vodolije su verovatno najveci horoskopski „cudaci“. Tj. u tom znaku ima najvise ima ljudi koji se nekako izdvajaju iz mase.

ovo je neverovatno.... s obzirom da sam već neko vreme u vlasti svog podznaka, tj Vodolije, nisam se još raspitivala kakva je u krevetu. Ali ovo što pišeš nije daleko od istine ;). A i još se nešto muvam sa Blizancem, poslednja rečenica je true.

Eto, sad mi je sve objašnjeno :)

Gemini – May 21-June 20​

Style: Mental connection over everything is key for a Gemini, they love intellectual intimacy. Geminis are very cerebral and verbal people; they crave a sexual conversation of any nature. They also are known to shift attention, so they like to switch it up and keep it interesting to hold their mental focus.
Turn-ons: Tell them everything you want to do to them, in detail. If you can add wit, all the better. You’ll see the mischievous sparkle light up in their eyes. As they are extremely imaginative, spice things up however you can. They’ll excite over any curveballs you throw their way.
Turn-offs: Repetition and stage 5 clingers. Gemini can be monogamous but need to still feel free.
Gemini Compatibility: Libra, Aquarius, Leo, Aries, Sagittarius

link https://astroglide.com/blog/zodiac-sign-compatibility-in-love-and-sex

Znači, ovde ti preporučuju vage, vodolije, lava, ovna i strelca. :)

Ali koji si podznak? :)

Back