Quantcast

KOJI VULIN LAŽE? Bio u dobrovoljcima tokom bombardovanja, a nije služio vojsku

комшија

Legenda
Poruka
57.413
1597063559900.png

- Ja sam se prijavio u dobrovoljce, otišao u Bubanj potok, proveo tamo jedno vreme, ali jednostavno nas je bilo previše, pogotovo mog VES-a. Tražili su protivavionce, a ne pešadiju - izjavio je 1999. godine, Aleksandar Vulin, u dokumentarcu RTS.

Direktno.rs 10. 08. 2020. 13:24

Da se nešto ozbiljno ne poklapa u izjavama aktuelnog ministra odbrane, Aleksandra Vulina, javnosti je odavno poznato. Međutim, svima onima koji su služili vojsku, brutalno se vređa inteligencija, pogotovo časnom delu srpskog oficirskog i vojničkog kora.

Da jedan od Vulina ozbiljno laže, dokaz je i izjava od pre tri godine, kada se Vulin jadao vojnicima na dobrovoljnom služenju roka u valjevskoj kasarni ”Vojvoda Živojin Mišić“, da ga je vojna komisija odbila za služenje vojnog roka, navodno, zbog visoke dioptrije.

- Za mladog čoveka je teško kad shvati da nešto ne može, a u godinama je kad misli da može sve, imao sam dioptriju više od 7, na jednom oku dva cilindra, a na drugom jedan. Stalo mi je šta vi mislite o meni, o Vojsci i državi, jer ja nisam služio Vojsku i beskrajno vam zavidim na tome što vi služite. Ništa u životu nisam više želeo nego da služim državi kao vi, u uniformi s oružjem i žao mi je što nisam, ali to ne znači da svoju državu ne volim - rekao je ministar Vulin.

Aleksandar Vulin FOTO: Ministarstvo odbrane/Beta

Svakom ko se iole razume u vojsku, mada, posebna inteligencija nije potrebna, postavlja se pitanje, kako je Vulin mogao 1999. godine, imati VES (Vojno-evidenciona specijalnost), ako ga je komisija odbila za služenje vojske zbog dioptrije?! Ne samo to, kako je uopšte i jedan jedini dan mogao provesti kao dobrovoljac, kad nije prošao vojnu obuku?!

"Vulin jedna od najvećih sramota u novijoj istoriji Srbiji"

"PLJUNULI SU NAM U LICE" Vulinu počasni letački orden!

Vojni sindikat Srbije tužio Vulina

Koji Vulin laže, onaj iz 1999. ili 2017. godine?!

link

Александар Вулин је политичка карикатура био и у време ЈУЛ-а, а камоли данас. Изостанак лустрације 2000. године довео је до тога да опет морамо да трпимо Александра Вулина. Надам се да се такве грешке више неће да се понове.

Poruka
17.923
https://www.espreso.rs/vesti/politi...ulina-koji-su-nam-godinama-upadali-u-oci-foto

TETKINO ZLATO: Ovo su svi stajlinzi ministra odbrane Aleksandra Vulina koji su nam godinama upadali u oči! (FOTO)

Ministra Vulina često prate razne afere

Objavljeno: 06.01.2018. 14:40h

Ministar odbrane Aleksandar Vulin, otkad je na vlasti često je u žiži interesovanja javnosti zbog niza afera. Poslednja, poznatija kao "tetka iz Kanade", odnosno kupovina stana i neobjašnjivo poreklo novca, više od 200.000 evra prilično je uzburkalo javnost. Međutim, kada se izgovori ime ministra odbrane, pored afera odmah se pomisli i na "specifičan izgled" koji je Vulin negovao godinama, a i oblačenje raznih uniformi i veoma neobičan stajling prilikom odlaska u zvanične posete raznim institucijama, kao i prisustva pojedinim događajima. Sada najviše oblači odela, ali desi mu se ponekad neki "ispad".
Predstavljamo vam najupečatljivije "stajlinge" ministra odbrane:

Ovo je uniforma koja je "zapalila" društvene mreže a koja je nastala tokom prisustvovanja prikaza uzbunjivanja dežurne jedinice lovačke avijacije u sistemu PVO na Aerodromu "Batajnica".
Vulin u uniformi
Vulin u uniformifoto: Beta / Jovo Mamula
Ministar Vulin na obuci izviđača Kopnene vojske 16. jul 2017. godine bio je u crnoj uniformi!
Ministar Vulin na obuci izviđača Kopnene vojske
Ministar Vulin na obuci izviđača Kopnene vojske foto: Printscreen/youtube

Ministar odbrane obišao je bazu "Jug" takođe u crnoj uniformi, ovog puta kratkih rukava.

Ministar odbrane obišao je bazu 'Jug

Ministar odbrane obišao je bazu "Jug"foto: Printscreen/Youtube

Kada je pre 12 godina Aleksandar Vulin sa Božidarom Đelićem bio u emisiji "Ključ" negovao je prilično čudan izgled. Duga crna kosa, crna košulja.

Vulin u emisiji 'Ključ
Vulin u emisiji "Ključ"foto: Printscreen/Youtube

A onda, kada je govorio o povratku lidera radikala iz Haškog tribunala u Srbiju bio je u skijaškoj jakni.

Ministar Vulin o lideru radikala Šešelju
Ministar Vulin o lideru radikala Šešeljufoto: Printscreen/Youtube

Na protestu u Kuršumliji, kada je govorio kao predsednik Pokreta socijalista, pre 18 godina imao je poludugu kosu, a bio je u crnoj kožnoj jakni.

Vulin na protestu u Kuršumliji

Vulin na protestu u Kuršumlijifoto: Printscreen/Youtube

A kada je govorio o bivšem predsedniku Slobodanu Miloševiću, davne 2007. godine, bio je takođe dugokosi socijalista, kako drugačije nego u crnoj majici.
foto: Printscreen/Youtube

A, ne može se ni zaboraviti njegovo izdanje sa Če Gegevarinom slikom, ali i zastavom.
foto: Printscreen/Youtube
Dok je bio direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju, ova uniforma mu je bila najmilija.
foto: Printscreen
Bonus video:
Intervju Dragan Đilas

(Espreso.rs)

https://www.espreso.rs/vesti/politi...ulina-koji-su-nam-godinama-upadali-u-oci-foto

Metronomy

Elita
Poruka
17.490

- Ja sam se prijavio u dobrovoljce, otišao u Bubanj potok, proveo tamo jedno vreme, ali jednostavno nas je bilo previše, pogotovo mog VES-a. Tražili su protivavionce, a ne pešadiju - izjavio je 1999. godine, Aleksandar Vulin, u dokumentarcu RTS.

Direktno.rs 10. 08. 2020. 13:24

Da se nešto ozbiljno ne poklapa u izjavama aktuelnog ministra odbrane, Aleksandra Vulina, javnosti je odavno poznato. Međutim, svima onima koji su služili vojsku, brutalno se vređa inteligencija, pogotovo časnom delu srpskog oficirskog i vojničkog kora.

Da jedan od Vulina ozbiljno laže, dokaz je i izjava od pre tri godine, kada se Vulin jadao vojnicima na dobrovoljnom služenju roka u valjevskoj kasarni ”Vojvoda Živojin Mišić“, da ga je vojna komisija odbila za služenje vojnog roka, navodno, zbog visoke dioptrije.

- Za mladog čoveka je teško kad shvati da nešto ne može, a u godinama je kad misli da može sve, imao sam dioptriju više od 7, na jednom oku dva cilindra, a na drugom jedan. Stalo mi je šta vi mislite o meni, o Vojsci i državi, jer ja nisam služio Vojsku i beskrajno vam zavidim na tome što vi služite. Ništa u životu nisam više želeo nego da služim državi kao vi, u uniformi s oružjem i žao mi je što nisam, ali to ne znači da svoju državu ne volim - rekao je ministar Vulin.

Svakom ko se iole razume u vojsku, mada, posebna inteligencija nije potrebna, postavlja se pitanje, kako je Vulin mogao 1999. godine, imati VES (Vojno-evidenciona specijalnost), ako ga je komisija odbila za služenje vojske zbog dioptrije?! Ne samo to, kako je uopšte i jedan jedini dan mogao provesti kao dobrovoljac, kad nije prošao vojnu obuku?!

"Vulin jedna od najvećih sramota u novijoj istoriji Srbiji"

"PLJUNULI SU NAM U LICE" Vulinu počasni letački orden!

Vojni sindikat Srbije tužio Vulina

Koji Vulin laže, onaj iz 1999. ili 2017. godine?!

link

Александар Вулин је политичка карикатура био и у време ЈУЛ-а, а камоли данас. Изостанак лустрације 2000. године довео је до тога да опет морамо да трпимо Александра Вулина. Надам се да се такве грешке више неће да се понове.
Sta me briga da li on laze, pitanje je da li si ti bio na strani neprijatelja ili si se tek sada odlucio da budes antisrbin.
Nacin na koji kopiras, komentatrises govori o teskoj mrznji prema Srbima, pa onda je nevazno da li je vulin lazov, jer je pretpostavka da svi koje ti napadas i naravno tvoji izvori su za srbiju.
Tipican primerak rijaliti lika na forumu, antireklama.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.