Koji vam je omiljen bend i zasto?

viber_image_2022-06-15_17-18-27-753.jpg
 
Их, па ни 10 људи се није јавило, то није баш најрепрезентативнији узорак за извођење закључака. :D
Не, нисам ја само на основу овог овде сајта, већ и из живота. Ја ето тренутно рокер и чак и ортаци који слушају рок/панк/метал, кад пустим наше буду у фазону, а пусти нешто друто, то је из праисторије🤔🤔. Зато они рокају само стране ствари, чудновато! Мислим таква је бар омладина генерално што се рокенрола тиче, што се тиче народњака/турбофолка итд. то се још увек слуша.
 
Ima ih vise ali ako bi morao da ifvojim jedan to bi bio Run DMC.

Jednostavno bend za sva vremena, po meni pravili su najbolju i najraznovrsniju muziku, sjajna simbioza Hip Hop-a i Rock-a (uspeli su da ujedine te dve kulture i da spoje u jedno time osvojivsi i Hip Hop i Rock fanove) , mislim oni su pre svega Hip Hop grupa, ikone Hip Hop-a , ali kad slusas njihovu muziku osim odlicnog repovanja tu je i Rock i gitare i skrecevi i breakbeat, itd i sve je tako savrseno ukomponovano i uklopljenu u jednu savrsenu simbiozu, prosto klasika, muzika za sva vremena i muzika koja prevazilazi zanrove. ;)

R.I.P. Jam Master Jay

 

Back
Top