Koji vam je omiljen bend i zasto?

zx16

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.628
viber_image_2022-06-15_17-18-27-753.jpg

Путин012

Primećen član
Poruka
885
Их, па ни 10 људи се није јавило, то није баш најрепрезентативнији узорак за извођење закључака. :D
Не, нисам ја само на основу овог овде сајта, већ и из живота. Ја ето тренутно рокер и чак и ортаци који слушају рок/панк/метал, кад пустим наше буду у фазону, а пусти нешто друто, то је из праисторије🤔🤔. Зато они рокају само стране ствари, чудновато! Мислим таква је бар омладина генерално што се рокенрола тиче, што се тиче народњака/турбофолка итд. то се још увек слуша.

jos_1_5ak

Poznat
Poruka
8.692
Ima ih vise ali ako bi morao da ifvojim jedan to bi bio Run DMC.

Jednostavno bend za sva vremena, po meni pravili su najbolju i najraznovrsniju muziku, sjajna simbioza Hip Hop-a i Rock-a (uspeli su da ujedine te dve kulture i da spoje u jedno time osvojivsi i Hip Hop i Rock fanove) , mislim oni su pre svega Hip Hop grupa, ikone Hip Hop-a , ali kad slusas njihovu muziku osim odlicnog repovanja tu je i Rock i gitare i skrecevi i breakbeat, itd i sve je tako savrseno ukomponovano i uklopljenu u jednu savrsenu simbiozu, prosto klasika, muzika za sva vremena i muzika koja prevazilazi zanrove. ;)

R.I.P. Jam Master Jay

Antihejter

Domaćin
Poruka
3.114
Iznenađen sam da pored brda naših kvalitetnih bendova u bilo kom žanru, ljudi više vole strano 🤔🥺
Ljudi se mnogo prossseravaju, eno gledam na Fejsbuku takmiče se ko će da objavi bend za koji niko nije čuo.

(Da se razumemo, i ja naletim na razne bendove na raznim jezicima, ali slučajno, i uglavnom to zadržim za sebe).

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.