Koji vam je najomiljeniji crnogorski junak?

Najomiljeniji Crnogorski Junak? 🇲🇪

• Vojvoda Mirko Petrović-Njegoš

glasova: 2 20,0%
  • Krsto Zrnov Popović

• Car Šćepan Mali

glasova: 3 30,0%
  • Knjaz Danilo

• Komita Petar Zvicer

glasova: 0 0,0%
  • Ivanbeg Crnojević

glasova: 0 0,0%
  • Skenderbeg Stanko Crnojević 🙏

glasova: 1 10,0%

• Ukupno glasova
    10
Najjači vam je bio mahmut Paša Bušatlija
1718753592860.png

Kad su ga crnogorci pitali da im pomogne protiv Mlečića rekao im je da hoće kad mu vrate Cetinje što je njegov prađed osnovao

Samo ne znam što ste ga puštili da ga šiptari svojataju?

Isto dobri Crnogorci, iako nas Serdar Janko na kraj izdao
Mislim da je Paja Patak najomiljeniji crnogorski junak. Jer svi prije njega su bili Srbi sa mjestom stanovanja u Crnoj Gori.

Evo borci serdara Janka Vukotića u Mojkovačkoj bici nose srpski barjak, možda su ga zarobili od Srba?

Screenshot_2024-06-19-01-48-35-360_com.google.android.youtube-edit.jpg

E stalno neka sekiracija i sad ti još sa ovom temom hoćeš da nađemo nepostojećeg junaka. Msm nepostojeći je jer Crnogorci kao narod nisu postojali za vrijeme svih čuvenih i junačkih bitaka.

Mislim da je Paja Patak najomiljeniji crnogorski junak. Jer svi prije njega su bili Srbi sa mjestom stanovanja u Crnoj Gori.

Evo borci serdara Janka Vukotića u Mojkovačkoj bici nose srpski barjak, možda su ga zarobili od Srba?

Pogledajte prilog 1566446

E stalno neka sekiracija i sad ti još sa ovom temom hoćeš da nađemo nepostojećeg junaka. Msm nepostojeći je jer Crnogorci kao narod nisu postojali za vrijeme svih čuvenih i junačkih bitaka.

To nije srpski barjak vec panslovenska zastava sa grbom Crne Gore. I Crnogorci su postojali itekako, i prije tvojih

Back