Koji tip cure volite?

Koji tip cure volite?

  • One sto prodaju muda za bubrege (moralne)

    glasova: 5 45,5%
  • Slobodne (iskusne)

    glasova: 6 54,5%

  • Ukupno glasova
    11
Pa ne mogu da se sjetim treceg? Pomognite malo i vi.
Hmm, pa recimo emancipovana na pravi nacin tako da je svesna svoje seksualnosti, ne tabuizira ga i odnos sa muskarcem shvata kao dusevno nagonski odnos gde se oboje nadogradjuju, a ne kao nekakav dug njega njozi zato sto mu je dala pristup vadzajneru.
Uz to da je seksualno svesna da ume da pokrije kompletan odnos na zdrav i balansiran, a ispunjujuc nacin, a ne da je uzbudjuje neki majmun koji je dovoljno glup da je bez pardona uhvati u kaficu i pretece joj kaze da podje za njega, a njoj strcne od siline i miline kroz taj gen vecite zrtve i svetice izmesan nakaradnim mentalitetom i tunjavo se prepusti. A ovamo se uda za Milutina koji joj je obecao rmbacenje za malo taslacenje do penzije.
Drugim recima: zena u dodiru sa sobom. Ne neki psiho.
 
E sada mogu iskreno pricati. Meni se dopada mentalitet srpske zene koje ne glume ali srpski muskarci su nezahvalni i stalno citam o nasilnickom ponasanju muskaraca Srba prema srpskim zenama. Ali, ostavimo to. To nije tema za ovaj slatkoljubavni podforum.
 
Ja sam mislia da je to zbog toga sto Crnogorci kazu:
"Ebem mu oca", pa su mozda nesto pomesali :mrgreen:
Ma jok, Crnogorci su od malena odgojeni da budu prvi u svemu. Dje je junastvo, tu su obavezno Crnogorci. Takve su i zene. Ne moze ni zamisliti Crnogorac da mu scer ili sestra bude predmet seksa. Mnogo su tradicionalni i tu su slicniji Albancima nego Srbima.
 
Slucaj sa Rambo Amadeusom me je naveo da postavim ovu temu. Poznato je da su Crnogorci rodjeni demagozi a cure veoma teske za zavodjenje. Mozda je to razlog slabog nataliteta u toj drzavi.

Hahahaha....za godinu dana, koliko sam ziveo u CG, potpuno sam se uverio u suprotno za cure.
U zivotu nisam vise seksa sa vise razlicitih cura imao za tako kratko vreme nego tad :)

Poenta je: casne su i postene i 'teske za zavodjenje', dok ne vide da ce da dobiju punu diskreciju (kako bi se njihova cedna slika sacuvala).
A ja, kao stranac koji je tu privremeno, i uskoro ide, naravno da dajem punu diskreciju.
Tako da..... 😎😎😎
 
Siptari i muslimani ga podizu.
Муслимани у Рашкој, Шиптари нису нешто нарочито наталитетнији од Срба у ЦГ. Но јад и беда су српске општине на северу које су врло сиромашне, одлив људи па је тамо и мањи наталитет. Шиптари имају среће да су уз море и Подгорицу.
 

Back
Top