Koji telefon kupiti ?

Obnavljam post-paid paket i tražim savet. Do sada sam koristio isključivo Nokie, a u prilici sam uzmem i neki Fon sa Androidom. E sad, pošto telefon koristim samo za pozive i Internet u smislu pretrage podataka, E-mail-a i sl, nikako za You-Tube, Facebook ili neku društvenu mrežu kao ni za video materijal, igrice nikako, ima li smisla uzimati Android? Da li im baterija stvarno traje samo dan-dva, to bi moglo biti presudno jer nemam nameru svako veče da punim telefon?

Kupljen Sony Xperia Arc S...ja sam prezadovoljan..nije mi prvi Android.imao sam Samsung i 5800 Galaxy 3..Sony je ekstra..imam samo jedan problem koji se resava ali ja ne znam kako..kada se kucaju poruke izlaze sama slova nasa sa kukicama i onda je poruka mala odnosno mnogo manje slova staje u jednu poruku..pa mi stalno izlaze po dve poruke a skoro da nisam ni pola poruke otkucao..jedna poruka treba valjda da ima oko 120 slova a sa ovim fontom ja ne znam ni da li ma 50 u jednoj poruci..nadam se da ste me shvatili..i ako neko zna kako se ta opcija gasi bio bih zahvalan kada bi mi objasnili..

Back