Који сте слаткиш

Ната Ли

Buduća legenda
Poruka
45.134
На другој теми ме питаше ако нисам чоколада, шта сам?
Рекох да сам пита са бундевом.

После размислим, има логике.
То је слаткиш који воле посебни људи. Спрема се сезонски, тако и једе и то умерено јер може стомак да заболи од превише.

Мсм, ове чоколаде.. сви воле, сви једу и чак и не бирају, све су им исте...

Који би ви слаткиш биле?
Може и мушкарци, можда да буду неки банана сплитови или шам ролне, можда сладолед 🙄

* тема је требала на пдф жене, ал су ме једном изнабадале па отварам овде на сигурном код @Sensei 😁
 
10148905EA-20190726-Media-checkers515Wx515H
 
Мсм, ја бих волела да сам нека моцарт куглица, слатка, необична, марципанаста, скупа и спакована у златну фолију, ал реално.. нисам.
Обична сам бундевара. Додуше са циметом и ванилом, понекад има и сувог грожђа и сецканих ораха :lol:
 
Nije to sto podrzavam rusiju nego je torta bas full.
Најбоља торта.
Али, такође није за свакога. Правила сам је, све редно. Сецкани ораси, ананас, млевени лешници, бадеме бланширала, сецкала жилетом на листиће па препекла...
И онда кад сам послужила већина избацила по нешто, неки скинули бадеме, неки повадили вишње или ананас. 🙄
Скоро нико осим мене није јео прописно, пун укус.
 
Најбоља торта.
Али, такође није за свакога. Правила сам је, све редно. Сецкани ораси, ананас, млевени лешници, бадеме бланширала, сецкала жилетом на листиће па препекла...
И онда кад сам послужила већина избацила по нешто, неки скинули бадеме, неки повадили вишње или ананас. 🙄
Скоро нико осим мене није јео прописно, пун укус.
Torta je fenomenalna u punom smislu te reči.
 

Back
Top