Quantcast

KOJI SOPSTVENI BIZNIS POKRENUTI?

Westt

Početnik
Poruka
13
Mislim da bi dobro bilo učiniti da se određeni izumi srpskih pronalazača proizvode i koriste u Srbiji. Postoje veoma efikasni izumi koji se korise u inostranstvu, a kod nas ne. Jer se tamo bilo efikasnije. Postoje i neograđeni patenti. A postoje i oni koji su ograđeni i realizovani u inostranstvu, na njima se zarađuje, a kod nas ne. I to bi bila korist u više smisla.

Poruka
8
Sa toliko novca, sedeo bih kod kuće i radio neki internet posao od kuće. Polako trošiš to što imaš, a ako polako trošiš, trejaće ti do kraja života, a posao preko interneta mlm trgovina je u porastu. Sve više ljudi kupuje iz fotelje, a ti si posrednik. Ili kreneš u SFi i gradiš tim. Sa 50 evra, koje ulažeš, već prvog meseca možeš biti na nuli, a posle kreće zarada, samo ako radiš. Šalješ oglase, gradiš tim. Svako koga dovedeš, ako hoće da napreduje, tebi donosi zaradu, tako da sledeći mesec, ne ulažeš ti ništa, već od onih koji su ispod tebe, oni ulažu. Na internetu ima nekoliko milijardi ljudi. Sad je prilika da se krene.

Poruka
8
6 načina zarade u SFI. - bez oglašavanja nema zarade
Bio sam skeptičan, ali kada se uključio čovek, koji voli da igra bingo, ja sam došao na nulu. A on je došao preko oglasa na FB.
Znači - izgradnja svog vlastitog tima - ZARADA
- promocija proizvoda iz Triplclicksu - 10 000 proizvoda ZARADA
- promocija aukcije na Triplclicksu - ZARADA
- uključivanje novih kupaca - ZARADA
- uključivanje prodavnica i radionica u SFI - ZARADA
- imate svoju vlastitu radnju - ZARDA
Treba shvatiti da ako ležite i ništa ne radite, nema zarade
Ako ne pokušate, takođe nema zarade.

gost 386492

Poznat
Poruka
8.210
Хвала Богу и Вучићу
ја се манух приватних, фриленсерских бизниса
и убацих се у фирму, радим за плату.

Имам неколико платних картица,
лепо ми,
уђем у продавницу купујем, купујем,
после једем код куће
и тако.

Ево, сад сам на рате платио детету екскурзију у иностранство.
Сваку рату преко Е-банкинга.
Тако плаћам и све друге обавезе.

Једино милицији кад имам нешто да платим
морам у пошту.
Они су стварно ментално заостали !
Hvala vucicu....
Umesto da si sam svoj gazda ti si zadovoljan sto si rob

buudala

Legenda
Poruka
62.548
Sa 20 do 50 k bih napravio salaš sa jezercetom za kupanje, mini ribnjak, voćnjak , salu za svadbe i više odvojenih bungalova za boravak gostiju.

Živeo bih na tom salašu i izdavao za proslave po sistemu ključ u ruke stan na dan

To mi je želja i plan koji ću ako Bog da realizovati kad se penzionišem.

gost 386492

Poznat
Poruka
8.210
Sa toliko novca, sedeo bih kod kuće i radio neki internet posao od kuće. Polako trošiš to što imaš, a ako polako trošiš, trejaće ti do kraja života, a posao preko interneta mlm trgovina je u porastu. Sve više ljudi kupuje iz fotelje, a ti si posrednik. Ili kreneš u SFi i gradiš tim. Sa 50 evra, koje ulažeš, već prvog meseca možeš biti na nuli, a posle kreće zarada, samo ako radiš. Šalješ oglase, gradiš tim. Svako koga dovedeš, ako hoće da napreduje, tebi donosi zaradu, tako da sledeći mesec, ne ulažeš ti ništa, već od onih koji su ispod tebe, oni ulažu. Na internetu ima nekoliko milijardi ljudi. Sad je prilika da se krene.
Sa toliko novca? Ima 50 hiljada evra, ne 50 miliona o kom ti to novcu pricas

Обилић

Domaćin
Poruka
4.153
Hvala vucicu....
Umesto da si sam svoj gazda ti si zadovoljan sto si rob

Како си ти неупућен - не знаш шта ваља !

Мораш пробати много тога на својој кожи да би знао
зато што ниси геније да одмах увидиш где је боље !

Ако ти је утешно - ни ја нисам знао док ме Господар порезом није опаметио.

А пази кад сваки љаксе из Црне Горе то непогрешиво зна
и чим стигне у Београд одмах га увале негде на државне јасле.

Пошто ништа не зна да ради, дају му да руководи ...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.