Quantcast

koji se znakovi najbolje slazu sa skorpijom?

• Začetnik teme SKORPIJICA
  • Datum pokretanja
I

Ilaria

Gost
bas sam se i ja nedavno pitala, koja je najbolja kombinacija sa skorpijom (tj skorpijicom;-))
imala sam decka znak rak, skorpije, vodolija, bik, vaga a svidjao mi se i jedan tip znak riba al nikako nije moglo da krene (izgleda da je cekao da ja ucinim prvi korak)
rakovi su nekako meki/nesigurni :? (bar je on bio), skorpija je ok, vodolija nikako :shock: , bik opet nesto usporeno, vaga tu i tamo moze da prodje.....al eto ne znam kako to sve ide sa devicom (mislim na znak devica)....oh da i blizanci....hmmmm, ne bih preporucila isto
Ima li neko preporuka? :wink:

Amazonka

Zainteresovan član
Poruka
170
STA TE BRIGA?:
SA SKORPIJON SE NE SLAZE NIKO JER SU SKORPIJE UBEDLJIVO NAJGORE ODVRATNE,LJUBOMORNE,SEBICNE NE MOZE SE RECIMA OPISATI NJIHOVA ODVRATNOST,BAS SU GROZNE I ANTIPATICNE!!!
Gost! Nemas pravo da tako pises o skorpijama i da ih generalizujes, nisu skorpije takve. Sve je stvar individua, i kako ces se ko i s kime sloziti. Veoma je bitan i podznak tako da i on ima uticaj. Znam iz iskustva da ponekad skorpije i ribe i rak ne uspjevaju, ali zato uspjevaju sa jarcem i strijelcem gdje veza super funkcionise. :roll: