Koji RAM?

Poruka
4.031
Sutra bi trebao da idem da kupim jednu RAM štanglu od 1 GB.Znam da treba da tražim DDR2,ali šta da kažem ako me pitaju na koliko Mhz (valjda ima na 333 i na 400)? Jel svejedno tj. da li će obe vrste il već koliko ih ima da funkcionišu na mom hardveru ili je to specifično i moram da znam na koliko je Mhz?
 
Sutra bi trebao da idem da kupim jednu RAM štanglu od 1 GB.Znam da treba da tražim DDR2,ali šta da kažem ako me pitaju na koliko Mhz (valjda ima na 333 i na 400)? Jel svejedno tj. da li će obe vrste il već koliko ih ima da funkcionišu na mom hardveru ili je to specifično i moram da znam na koliko je Mhz?

e ovako najverovatnije ti ploca podrzava samo ddr2 tako da kupis neku npr na 800mhz
 
Sutra bi trebao da idem da kupim jednu RAM štanglu od 1 GB.Znam da treba da tražim DDR2,ali šta da kažem ako me pitaju na koliko Mhz (valjda ima na 333 i na 400)? Jel svejedno tj. da li će obe vrste il već koliko ih ima da funkcionišu na mom hardveru ili je to specifično i moram da znam na koliko je Mhz?
Na koliko Mhz-a ti je ta koja ti je u kompu trenutno?
Mozes da uzmes 667,800,1066,ali prvo pogledaj koju imas pa javi.;)
e ovako najverovatnije ti ploca podrzava samo ddr2 tako da kupis neku npr na 800mhz

Pa covek je rekao da uzima ddr2:rtfm:,i neka prvo pogleda na koliko mu radi sadasnja.
 
ASUS A7V600-X VIA KT600 AGP8x/D5.1/LAN
Ipak je ddr1...
Tebi treba ddr1 memorija, i gledaj da uzmes takvu kao sto vec imas, ako je bude bilo, jer razliciti modulu cesto znaju da ne rade zajedno...

Apsolutno,potrudi se da nadjes istu memoriju.
A ako ne budes mogao vidi da odmah u radnji isprobas kako radi sa tvojom da ne bi doslo do nekih nekompatibilnosti.;)
Javi sta si uradio.Pozdrav:bye:
 

Back
Top