Koji Purda, koja farsa, pa Srbija je prihvatila genocid izvrsen nad Srbima!

A šta se čudiš državi koja je amnestirala i šiptarske koljače?

Ne,ne, ne cudim se drzavi vec onima sto se pecaju na fore tih mangupa!

Kao eto oni su htjeli nekom da sude, ali pritisci i tako to, a niko se ne pita:
Zasto nam vredjaju inteligenciju, pa znamo mi da su oni priznali genocid izvrsen nad jednim narodom?????
 
Ne mogu da vjerujem,
kako Srbe ko somove pecaju na nekog Purdu,
koji je pocinio zlocin nad nekoliko Srba!

Dok isti ti Srbi ne zele da primjete kako je Srbija prihvatila genocid
\ izvrsen nad Srbima od strane nacisticke drzave, koja je stvorila Purdu!

Zbogom pameti

Kako ti se da samo tako lupetat. :lol:

Čovjek je nedužan. Ako ga nisu teretili ljudi koji su se borili na srpskoj strani, a bilo je ispitano 13 svjedoka onda tu nema daljnje priče.
 
Nije tacno, i sustina teksta nije u akcentu na Purdi, ajde ponovo procitaj, hebote nije valjda da sam ko Dostojevski???????


U svaki svoj post ubacuješ previše emocija, ne razmišljaš racionalno i to je suština svega.

Genocid, nacistička država itd. Mantra koju ponavljaš do besvijesti.

Što se tiče tvoje tvrdnje kako su vas svi izdali. Pa zar ne vidiš da je i Savo Štrbac okrenuo ploču.
 
U svaki svoj post ubacuješ previše emocija, ne razmišljaš racionalno i to je suština svega.

Genocid, nacistička država itd. Mantra koju ponavljaš do besvijesti.

Što se tiče tvoje tvrdnje kako su vas svi izdali. Pa zar ne vidiš da je i Savo Štrbac okrenuo ploču.

E sad mladicu, nije vazno kakav je ciji subjektivni stav prema necemu,
vazna su fakta, kojima se to nesto definise.

Nema nikakve mantre u FAKTU nestanka jednog politicko istorijskog naroda, a to je genocid!

Nidje ja sem veleizdaje saveznih institucija YU, nikog drugog nisam u vezi izdaje spomenuo!
 
E sad mladicu, nije vazno kakav je ciji subjektivni stav prema necemu,
vazna su fakta, kojima se to nesto definise.

Nema nikakve mantre u FAKTU nestanka jednog politicko istorijskog naroda, a to je genocid!

Nidje ja sem veleizdaje saveznih institucija YU, nikog drugog nisam u vezi izdaje spomenuo!

Da li je nad Srbima u Istočnoj Slavoniji nakon mirne reintegracije u pravni poredak RH izvršen genocid?
 
Da li je nad Srbima u Istočnoj Slavoniji nakon mirne reintegracije u pravni poredak RH izvršen genocid?

I nad tim Srbima je nakon "mirne reintegracije" izvrseno pravno nasilje,
razvlasceni su ustavnog drzavotvornog prava i svedeni na nacionalnu manjinu,
a sto nije nista drugo nego, ostvarena nacisticka politika dominacije jednig naroda!
 

Back
Top