• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Koji procesor?

Southwind

Domaćin
Banovan
Poruka
3.015
Dvoumim se izmedju 2 procesora:
INTEL Core 2 Quad Q6600 2.4GHz 8MB i INTEL Core 2 Quad Q8200 2.33GHz 4096KB

Onaj ***** sto mi je poklonio RAM sad trazi da mu to vratim,ali mi daje procesor po izboru:mrgreen:

Ja sam vise naklonjen Q6600 procesoru.....

Edge.com

Zainteresovan član
Poruka
352
Taj Q6600 jeste dobar, ali nema programa koji će da koriste sva 4 jezgra, a ovaj E8200 je izradjen u novoj tehnologiji i može sa ovim programima da pruži mnogo više! U istom cenovnom rangu su E8500 i Q6600! Ako ti Q6600 i E8200 daje po istoj ceni, onda je ipak bolje uzeti Q6600.

Poslednja izmena:

Southwind

Domaćin
Banovan
Poruka
3.015
Pa sta ti je smesno???Ovaj nije los procesor za ove pare!:otkacio:
Smesno mi je sto mi preporucujes procesor koji je 4-5 puta gori od ovoga sto uzimam,a i kad bih uzeo taj AMD morao bih da kupim novu plocu.....

Zasto bi neko pratio us*ani AMD??
Zaostaju najmanje 3 godine za Intelom ;)
Jos sad kad Intel pusti Nehalem procesore u prodaju,ovi u AMD-u nece imati ni za 'leba :lol:

Poruka
6.505
Smesno mi je sto mi preporucujes procesor koji je 4-5 puta gori od ovoga sto uzimam,a i kad bih uzeo taj AMD morao bih da kupim novu plocu.....

Jos sad kad Intel pusti Nehalem procesore u prodaju,ovi u AMD-u nece imati ni za 'leba :lol:

E pa zaboravio sam da ti ploca ima intelovu podlogu,izvini......

Edge.com

Zainteresovan član
Poruka
352

Da nije tog AMD-a, Intel Q6600 bi koštao 500 evra, a ne onoliko koliko košta.
Setite se koliko je koštao P4, pa koliko je razvoj AMD spustio cenu i Intela!
Hvala AMD-u što postoji i želim im sve najbolje, jer zahvaljujući njima imamo tako brz razvoj procesora i padanje cena!

Iwan91

Elita
Poruka
15.249
Nemaš razloga da mu se podsmevaš, čovek ti je samo dao predlog jer nije ni imao informaciju koji ti procesor trenutno imaš! Hteo je samo da pomogne i ružno je da ga ismevaš. Navedi koji imaš procesor, pa ako neko da takav komentar onda mu se slobodno smej!

a ovo ti je isto kao kad bi neko pitao da li da uzme audi a6 ili bmw x5 a ti mu kazes da je yugo dobar za te pare..
jesto on rekao svoje misljenje i mozda je ono tacno ali to nema nikakve veze sa temom..;)

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.